Ranji Trophy

Railways vs Mumbai Ümumilikdə Başdan Başa

  • Railways
  • Mumbai
  • Wins
  • 1
  • 1
  • Avg Runs
  • 134.5
  • 133.0
  • Max Runs
  • 158
  • 159
  • Min Runs
  • 111
  • 107
  • Batting 1st

    • Railways
    • Mumbai
    • Wins
    • 1
    • 1
    • Avg Runs
    • 134.5
    • 133.0
    • Max Runs
    • 158
    • 159
    • Min Runs
    • 111
    • 107

Başa yazma

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Mohammad Saif Raza 80.0
  • 2 Ajinkya Madhukar Rahane (IND) 74.0
  • 3 Ashutosh Sharma (IND) 61.0
  • 4 Shivam Chaudhary 51.0
  • 5 Suryakumar Ashok Yadav (IND) 47.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Ajinkya Madhukar Rahane (IND) 62.0
  • 2 Ashutosh Sharma (IND) 61.0
  • 3 Mohammad Saif Raza 48.0
  • 4 Suryakumar Ashok Yadav (IND) 47.0
  • 5 Shivam Chaudhary 40.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ashutosh Sharma (IND) 203.3
  • 2 Prithvi Pankaj Shaw (IND) 200.0
  • 3 Ajinkya Madhukar Rahane (IND) 168.2
  • 4 Suryakumar Ashok Yadav (IND) 156.7
  • 5 Karn Vinod Sharma (IND) 155.6

Best Average

  • # Player
  • 1 Mohammad Saif Raza 80.0
  • 2 Ashutosh Sharma (IND) 61.0
  • 3 Shivam Chaudhary 51.0
  • 4 Suryakumar Ashok Yadav (IND) 47.0
  • 5 Shivam Dube (IND) 34.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Karn Vinod Sharma (IND) 4.0
  • 2 Yuvraj Singh (IND) 4.0
  • 3 Tushar Ushar Deshpande (IND) 3.0
  • 4 Shams Mulani 2.0
  • 5 Rahul Sharma 2.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Yuvraj Singh (IND) 4/20
  • 2 Karn Vinod Sharma (IND) 4/54
  • 3 Tushar Ushar Deshpande (IND) 3/58
  • 4 Tanush Karunakar Kotian (IND) 2/12
  • 5 T Pradeep (IND) 2/23

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Shivam Dube (IND) 3.4
  • 2 Shardul Narendra Thakur (IND) 3.8
  • 3 Tanush Karunakar Kotian (IND) 4.0
  • 4 Kumar, Susheel 4.8
  • 5 Yuvraj Singh (IND) 5.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Yuvraj Singh (IND) 6.0
  • 2 Rahul Sharma 9.0
  • 3 Tanush Karunakar Kotian (IND) 9.0
  • 4 Sairaj Bipin Patil 12.0
  • 5 Karn Vinod Sharma (IND) 12.0

Keçmiş H2H nəticələri

Son 5 Railways Matç Statistikası

Sonuncu 5 , Railways Qalibiyyətlər 3 , Heç-heçə 0 , Məğlubiyyətlər 2 , Wins: 60.00%

Son 5 Mumbai Matç Statistikası

Sonuncu 5 , Mumbai Qalibiyyətlər 3 , Heç-heçə 0 , Məğlubiyyətlər 2 , Wins: 60.00%
Başa yazma

Komandalar Railways və Mumbai, 2022 tarixindən bəri 2 oyun oynadılar. Bu oyunların arasında Railways 1 oyun qazandı (Orta Runs 134.5, Max Runs 158, Min Runs 111), Mumbai isə 1 oyun qazandı (Orta Runs 133.0, Max Runs 159, Min Runs 107).
Son 5 oyun, Railways 2 qazandı, 3 itkilə, 405.0 oyun başına Runs.
Son 5 oyun, Mumbai 1 qazandı, 4 itkilə, 391.6 oyun başına Runs.
Bu səhifədə, Railways və Mumbai komandalarını müqayisə etməyə başlamadan əvvəl Railways vs Mumbai arasında baş verən ən böyük qələbələr və məğlubiyyətlərlə birlikdə, baş verən oyunların H2H statistikasını siyahılayır. Burada hər iki komanda üçün statistikaları asanlıqla müqayisə edə bilərsiniz.
Railways vs Mumbai H2H Statistikası 2026/10/18 tarixində 08:04 tarixində yenilənir.