Ranji Trophy

Punjab vs Andhra Hlava na hlavu celkově

  • Punjab
  • Andhra
  • Wins
  • 1
  • 1
  • Avg Runs
  • 240.0
  • 190.5
  • Max Runs
  • 275
  • 211
  • Min Runs
  • 205
  • 170
  • Batting 1st

    • Punjab
    • Andhra
    • Wins
    • 1
    • 1
    • Avg Runs
    • 240.0
    • 190.5
    • Max Runs
    • 275
    • 211
    • Min Runs
    • 205
    • 170

Head to Head Record

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Anmolpreet Singh (IND) 47.0
  • 4 Ramandeep Singh 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Anmolpreet Singh (IND) 47.0
  • 4 Ramandeep Singh 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ramandeep Singh 238.9
  • 2 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 205.7
  • 3 Kattingeri Ashwin Hebbar 200.0
  • 4 Salil Arora (IND) 190.9
  • 5 Anmolpreet Singh (IND) 174.1

Best Average

  • # Player
  • 1 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Anmolpreet Singh (IND) 47.0
  • 4 Ramandeep Singh 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 3.0
  • 2 Kaki Nitish Kumar Reddy 1.0
  • 3 Prithvi Raj 1.0
  • 4 Saurabh Kumar 1.0
  • 5 Ayush Goyal (IND) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 3/23
  • 2 Saurabh Kumar 1/24
  • 3 Harpreet Brar (IND) 1/28
  • 4 Ayush Goyal (IND) 1/37
  • 5 Kaki Nitish Kumar Reddy 1/39

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 5.8
  • 2 Saurabh Kumar 6.0
  • 3 Harpreet Brar (IND) 9.3
  • 4 Kaki Nitish Kumar Reddy 9.8
  • 5 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 10.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 8.0
  • 2 Ayush Goyal (IND) 18.0
  • 3 Harpreet Brar (IND) 18.0
  • 4 Kaki Nitish Kumar Reddy 24.0
  • 5 Prithvi Raj 24.0

Minulé výsledky H2H

datum
tým
konečný čas

Posledních 5 Punjab shodných statistik

poslední 5 , Punjab Výhry 1 , Remízy 0 , Prohry 4 , Vyhrává: 20.00%

Posledních 5 Andhra shodných statistik

Head to Head Record

Tímy Punjab a Andhra odohrali 2 zápasov od 2023. Medzi nimi Punjab vyhrala 1 zápasy (Priemer Biehov 240.0, Maximálne Biehy 275, Minimálne Biehy 205), zatiaľ čo Andhra vyhrala 1 (Priemer Biehov 190.5, Maximálne Biehy 211, Minimálne Biehy 170).
V posledných 5 zápasoch Punjab vyhrala 3, prehrala 2, s priemerným počtom 388.6 biehov na zápas.
V posledných 5 zápasoch Andhra vyhrala 4, prehrala 1, s priemerným počtom 463.2 biehov na zápas.
Táto stránka zobrazuje vzájomnú bilanciu medzi Punjab vs Andhra, vrátane najväčších víťazstiev a prehier medzi obidvoma tímami, a štatistiky H2H vo všetkých súťažiach. Nachádzate sa na stránke, kde môžete porovnať tímy Punjab a Andhra pred začiatkom zápasu. Tu môžete ľahko porovnávať štatistiky oboch tímov.
Štatistiky H2H Punjab vs Andhra boli aktualizované dňa 2026/10/15 o 15:46.