European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Full Time
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc Hlava na hlavu celkově

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

Head to Head Record

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

Minulé výsledky H2H

datum
tým
konečný čas

Posledních 5 Gent shodných statistik

Gent Naplánovat

datum
tým
imgalt
No data

Ostend Cc Naplánovat

datum
tým
imgalt
No data
Head to Head Record

Tímy Gent a Ostend Cc odohrali 1 zápasov od 2026. Medzi nimi Gent vyhrala - zápasy (Priemer Biehov 125.0, Maximálne Biehy 125, Minimálne Biehy 125), zatiaľ čo Ostend Cc vyhrala 1 (Priemer Biehov 149.0, Maximálne Biehy 149, Minimálne Biehy 149).
V posledných 5 zápasoch Gent vyhrala 4, prehrala 1, s priemerným počtom 110.6 biehov na zápas.
V posledných 5 zápasoch Ostend Cc vyhrala 2, prehrala 3, s priemerným počtom 141.2 biehov na zápas.
Táto stránka zobrazuje vzájomnú bilanciu medzi Gent vs Ostend Cc, vrátane najväčších víťazstiev a prehier medzi obidvoma tímami, a štatistiky H2H vo všetkých súťažiach. Nachádzate sa na stránke, kde môžete porovnať tímy Gent a Ostend Cc pred začiatkom zápasu. Tu môžete ľahko porovnávať štatistiky oboch tímov.
Štatistiky H2H Gent vs Ostend Cc boli aktualizované dňa 2026/10/14 o 22:33.