International Club Friendly
SC Cham
Full Time
2 - 3
HT 0 - 0    FT 2 - 3
Grasshopper
0' 15' 30' 45' 60' 75' 90'
FT 2-3
2-3
88'
82'
2-2
67'
1-2
HT 0-2
42'
Leart Kabashi
0-2
29'
Samuel Krasniqi
0-1
21'
Stadion
Eizmoos
poslední 2, SC Cham Výhry 0, Remízy 0, Prohry 2, Skóre 1.0 a obdrženo 3.0 na jednu hru
2025/12/03
Switzerland Cup
SC Cham
SC Cham
Grasshopper
Grasshopper
+1.75
1
2
L
2015/08/16
Switzerland Cup
SC Cham
SC Cham
Grasshopper
Grasshopper
+1.75
1
4
L

Opening odds Pre-match odds

informace
  • Name: SC Cham vs Grasshopper
  • Date: 2026/07/01
  • Čas: 16:30:00
  • Název stadionu: Eizmoos

SC Cham vs Grasshopper live score (a video online přímý přenos) začíná 2026/07/01 ve 16:30:00 UTC čas v International Club Friendly. Zde na živém skóre SC Cham vs Grasshopper můžete najít všechny SC Cham vs Grasshopper předchozí výsledky seřazené podle jejich zápasů H2H.

Další podrobnosti:
SC Cham vs Grasshopper H2H
SC Cham vs Grasshopper prediction
SC Cham fixtures
Grasshopper fixtures

AiScore football live score je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows Phone. Můžete nás najít ve všech obchodech v různých jazycích pod názvem "AiScore". Nainstalujte aplikaci AiScore a sledujte živě SC Cham vs Grasshopper na svém mobilním zařízení!

Zobrazit více
Góly
Penalta
Neproměněná penalta
Vlastní gól
Roh
Druhá žlutá
Střídání
Zastoupení za zraněné