18086
Město
Commerce City,USA
O Colorado Rapids

Colorado Rapids plán , výsledky zápasů a nejnovější pořadí. Colorado Rapids předchozí hra byla proti Seattle Sounders v dne 2023/02/27 UTC, zápas skončil výsledkem 0 : 0. Colorado Rapids nastoupí na příští zápas 2023/02/27 UTC proti Seattle Sounders v . Když zápas začne, budete moci sledovat Seattle Sounders vs Colorado Rapids živé skóre , minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Colorado Rapids Nejlepší střelci 2022
Max, 2 shod, 1 cíle

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore fotbalové live skóre je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro telefony Windows. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a postupujte podle všech Colorado Rapids plánů na svém mobilu!