50655
Město
Buenos Aires,Argentina
O Independiente

Independiente plán , výsledky zápasů a nejnovější pořadí. Independiente předchozí hra byla proti Godoy Cruz Antonio Tomba v dne 2021/09/27 UTC, zápas skončil výsledkem 0 : 0. Independiente nastoupí na příští zápas 2021/09/27 UTC proti Godoy Cruz Antonio Tomba v . Když zápas začne, budete moci sledovat Independiente vs Godoy Cruz Antonio Tomba živé skóre , minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Independiente Nejlepší střelci 2021-2022
Silvio Romero, 12 shod, 4 cíle
Alan Soñora, 7 shod, 3 cíle
Andrés Roa, 11 shod, 3 cíle

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore fotbalové live skóre je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro telefony Windows. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a postupujte podle všech Independiente plánů na svém mobilu!