Kapacita místa konání
Město
Warsaw,Poland
O Legia Warszawa

Legia Warszawa plán , výsledky zápasů a nejnovější pořadí. Legia Warszawa předchozí hra byla proti Swit Skolwin v dne 2021/10/28 UTC, zápas skončil výsledkem 0 : 0. Legia Warszawa nastoupí na příští zápas 2021/10/28 UTC proti Swit Skolwin v . Když zápas začne, budete moci sledovat Swit Skolwin vs Legia Warszawa živé skóre , minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Legia Warszawa Nejlepší střelci 2021-2022
Ernest Muçi, 10 shod, 3 cíle
Mahir Emreli, 9 shod, 2 cíle
Tomáš Pekhart, 9 shod, 2 cíle

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore fotbalové live skóre je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro telefony Windows. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a postupujte podle všech Legia Warszawa plánů na svém mobilu!