15000
Město
Bekabad,Uzbekistan
O Metallurg Bekobod

Metallurg Bekobod plán , výsledky zápasů a nejnovější pořadí. Metallurg Bekobod předchozí hra byla proti Lok. Taškent v dne 2021/05/11 UTC, zápas skončil výsledkem 0 : 0. Metallurg Bekobod nastoupí na příští zápas 2021/05/11 UTC proti Lok. Taškent v . Když zápas začne, budete moci sledovat Lok. Taškent vs Metallurg Bekobod živé skóre , minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Metallurg Bekobod Nejlepší střelci 2021
zohid abdullaev, 3 shod, 1 cíle
salamat qutiboev, 5 shod, 1 cíle
shakzodbek nurmatov, 4 shod, 1 cíle

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore fotbalové live skóre je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro telefony Windows. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a postupujte podle všech Metallurg Bekobod plánů na svém mobilu!