70000
Město
Casablanca,Morocco
O Wydad Casablanca

Wydad Casablanca plán , výsledky zápasů a nejnovější pořadí. Wydad Casablanca předchozí hra byla proti OCK Olympique de Khouribga v dne 2022/09/19 UTC, zápas skončil výsledkem 1 : 2. Wydad Casablanca nastoupí na příští zápas 2022/09/19 UTC proti OCK Olympique de Khouribga v . Když zápas začne, budete moci sledovat OCK Olympique de Khouribga vs Wydad Casablanca živé skóre , minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Wydad Casablanca Nejlepší střelci 2019-2020
Ayoub El Kaabi, 3 shod, 3 cíle
Kasengu Kazadi, 4 shod, 2 cíle
Badie Aouk, 7 shod, 2 cíle

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore fotbalové live skóre je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro telefony Windows. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a postupujte podle všech Wydad Casablanca plánů na svém mobilu!