European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Full Time
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc Γενικά από κεφάλι σε κεφάλι

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

Εγγραφή Head to Head

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

Προηγούμενα αποτελέσματα H2H

ημερομηνία
ομάδα
τελευταία φορά

Τελευταία 5 Gent Στατιστικά αγώνων

τελευταία 5 , Gent Νίκες 1 , Ισοπαλίες 0 , Ήττες 4 , Νίκες: 20.00%

Τελευταία 5 Ostend Cc Στατιστικά αγώνων

τελευταία 5 , Ostend Cc Νίκες 3 , Ισοπαλίες 0 , Ήττες 2 , Νίκες: 60.00%

Gent Ονοματολόγιο

ημερομηνία
ομάδα
imgalt
Χωρίς δεδομένα

Ostend Cc Ονοματολόγιο

ημερομηνία
ομάδα
imgalt
Χωρίς δεδομένα
Εγγραφή Head to Head

Οι ομάδες Gent και Ostend Cc έπαιξαν 1 αγώνες από το 2026. Ανάμεσά τους, η Gent κέρδισε - αγώνες (Μ.Ο. Βαθμολογία 125.0, Μέγιστη Βαθμολογία 125, Ελάχιστη Βαθμολογία 125), ενώ η Ostend Cc κέρδισε 1 (Μ.Ο. Βαθμολογία 149.0, Μέγιστη Βαθμολογία 149, Ελάχιστη Βαθμολογία 149).
Στα τελευταία 5 παιχνίδια, η Gent κέρδισε 4, έχασε 1, με 110.6 Βαθμολογίες ανά αγώνα.
Στα τελευταία 5 παιχνίδια, η Ostend Cc κέρδισε 2, έχασε 3, με 141.2 Βαθμολογίες ανά αγώνα.
Αυτή η σελίδα αναφέρει το αντιμέτωπο ρεκόρ των Gent vs Ostend Cc, συμπεριλαμβανομένων των μεγαλύτερων νικών και ηττών ανάμεσα στις δύο ομάδες και τα στατιστικά H2H σε όλους τους αγώνες. Βρίσκεστε σε μια σελίδα όπου μπορείτε να συγκρίνετε τις ομάδες Gent και Ostend Cc πριν από την έναρξη του αγώνα. Εδώ μπορείτε εύκολα να συγκρίνετε τα στατιστικά για και τις δύο ομάδες.
Οι στατιστικές H2H των Gent vs Ostend Cc ενημερώθηκαν στις 2026/10/14 στις 22:33.