European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Full Time
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc Pea pea kokku

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

Head to Head Record

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

Varasemad H2H tulemused

kuupäev
meeskond
lõpuaeg

Gent Ajakava

kuupäev
meeskond
imgalt
No data

Ostend Cc Ajakava

kuupäev
meeskond
imgalt
No data
Head to Head Record

Meeskonnad Gent ja Ostend Cc on mänginud alates 2026. Nende vahel on Gent võitnud - mängu (keskmine jooksud 125.0, maksimaalsed jooksud 125, minimaalsed jooksud 125), samas kui Ostend Cc on võitnud 1 (keskmine jooksud 149.0, maksimaalsed jooksud 149, minimaalsed jooksud 149).
Viimased 5 mängu jooksul on Gent võitnud 4, kaotanud 1, keskmiselt 110.6 jooksu mängu kohta.
Viimased 5 mängu jooksul on Ostend Cc võitnud 2, kaotanud 3, keskmiselt 141.2 jooksu mängu kohta.
See leht loetleb Gent vs Ostend Cc omavahelise mängude ajaloo, sealhulgas suurimad võidud ja kaotused kahe meeskonna vahel ning H2H statistika kõigis võistlustes. Olete lehel, kus saate võrrelda meeskondi Gent ja Ostend Cc enne mängu algust. Siin saate lihtsalt võrrelda statistikat mõlema meeskonna kohta.
Gent vs Ostend Cc H2H statistika on uuendatud 2026/10/14 kell 16:16.