imgalt
AiScore App
Vaata tasuta otseülekannet
Laadi alla
NK Domžale
NK Domžale
Slovenia
Slovenia / 1921 / 1.9M€
Jalgpall Reaalajas Skoor
NK Domžale

NK Domžale siirto 2026

NK Domžale Ülekanne
2026
Denis Nikic 2026-06-29 NK Rudar Velenje Laenu lõpp
Denis Bosnjak 2026-02-19 Transinvest Allkirjastatud
Tomaž Brdik 2026-02-16 NK Brezice 1919 Allkirjastatud
Lukas Hempt 2026-02-12 FC Ljubljana Allkirjastatud
Luka Lukanic 2026-02-12 ASK Bravo Publikum Allkirjastatud
Benjamin Matičič 2026-02-11 ASK Bravo Publikum Allkirjastatud
Abraham nwankwo 2026-02-04 Levadia Tallinn Allkirjastatud
aleksandar kahvic 2026-02-01 SSV Ulm 1846 Laenu lõpp
Niksa vujcic 2026-01-27 Free player Avaldatud
Fallou Faye 2026-01-27 ASK Bravo Publikum Allkirjastatud
Aljaz Zabukovnik 2026-01-27 NK Radomlje Allkirjastatud
Gal Kranjcic 2026-01-26 Rozova Dolina Allkirjastatud
Luka Dovzan Karahodzic 2026-01-21 Triglav Gorenjska Allkirjastatud
Luka Kambic 2026-01-19 NK Nafta 1903 Allkirjastatud
luka mlakar 2026-01-15 Maribor Allkirjastatud
Nino Milić 2026-01-15 MFK Karviná Allkirjastatud
Rene Hrvatin 2026-01-15 NK Istra 1961 Allkirjastatud
Divine Omoregie 2026-01-15 NK Bilje Laenu lõpp
Rok Vodišek 2026-01-11 Free player Avaldatud
NK Domžale statistika
  • NK Domžale Ajakava
  • NK Domžale Ülekanne
  • NK Domžale Tulemused
  • NK Domžale Rivistused
  • NK Domžale Parimad skooritegijad
Matšid täna
  • FC Koper vs NK Domžale ennustus
  • FC Koper vs NK Domžale Otse tulemus
  • FC Koper vs NK Domžale pea pea vastas
  • FC Koper vs NK Domžale Koefitsient
Järgmine matš
Jalgpall Tänased matšid Racing Santander - Elche CF
FC Bayern Munich - VfB Stuttgart
AC Milan - Venezia
LOSC Lille - Paris Saint Germain
Crystal Palace - Manchester City
Deportivo Alavés - Villarreal CF
Liverpool - Nottingham Forest
RB Leipzig - Borussia Monchengladbach
1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt
FC Köln - TSG Hoffenheim
1. FSV Mainz 05 - SC Paderborn 07
SV 07 Elversberg - Bayer 04 Leverkusen
Bournemouth AFC - Everton
Coventry City - Hull City
Levante - Real Betis
RC Strasbourg Alsace - RC Lens
Tottenham Hotspur - Newcastle United
Borussia Dortmund - Hamburger SV
Monza - Udinese
Fiorentina - Frosinone
Jalgpall
UEFA Meistrite Liiga 2024-25EPL Seis 2024-25Serie A Seis 2024-25LaLiga Seis 2024-25pea pea vastasBundesliga Seis 2024-25Ligue 1 Seis 2024-25Primeira Liga Seis 2024-25Belgian Pro League Seis 2024-25FIFA World CupUEFA JärjestusedEnnustus
Korvpall
NBA Players Võrdlus Korvpalllive skoor NBA ajakava NBA Seis NBA Meeskond NBA Statistika NBA live skoor CBA ajakava CBA Seis CBA live skoor
Külasta lokaliseeritud Jalgpall Live Score versioon AiScore
Football Live Scoreฟุตบอลถ่ายทอดสดคะแนนFutebol Ao Vivo PlacarFútbol En vivo PuntuaciónFutbol Canlı SkorSepakbola Langsung SkorNogomet Uživo RezultatFootball En direct ScoreFußball Live ErgebnisФутбол Прямой эфир СчетФутбол На живо РезултатΠοδόσφαιρο Ζωντανά ΣκορFotbal Živě Skóreサッカー中継得点축구 라이브 점수
imgalt
imgalt
imgalt
Võta meiega ühendust
teenusetingimuste
privaatsusteatisega
Copyright @ 2026 OneScore | 18+ Gamble Responsibly
AiScore's Sports Data Provider