imgalt
AiScore App
Katso verkkolähetystä ilmaiseksi
Lataa
Parseh Tehran
Parseh Tehran
Iran
Iran
Jalkapallo Live Pisteet
Parseh Tehran

Parseh Tehran siirto 2026

Parseh Tehran Siirtää
2026
Parseh Tehran tilastot
  • Parseh Tehran Ajoittaa
  • Parseh Tehran Siirtää
  • Parseh Tehran Tulokset
  • Parseh Tehran Kokoonpanot
  • Parseh Tehran Parhaat maalintekijät
Ottelut tänään
  • Aluminium Hormozgan vs Parseh Tehran ennustus
  • Aluminium Hormozgan vs Parseh Tehran Live-tulokset
  • Aluminium Hormozgan vs Parseh Tehran H2H
  • Aluminium Hormozgan vs Parseh Tehran Kertoimet
Seuraava ottelu
Jalkapallo Tämän päivän ottelut Liverpool - Nottingham Forest
SV 07 Elversberg - Bayer 04 Leverkusen
1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt
RB Leipzig - Borussia Monchengladbach
FC Köln - TSG Hoffenheim
1. FSV Mainz 05 - SC Paderborn 07
Coventry City - Hull City
Bournemouth AFC - Everton
Levante - Real Betis
RC Strasbourg Alsace - RC Lens
Fiorentina - Frosinone
Tottenham Hotspur - Newcastle United
Monza - Udinese
Borussia Dortmund - Hamburger SV
Sassuolo - Torino
Real Sociedad - RCD Espanyol de Barcelona
AJ Auxerre - Angers SCO
Stade Brestois 29 - Toulouse FC
Juventus - Parma
Lyon - Havre Athletic Club
Jalkapallo
Mestarien liiga 2024-25EPL Sijoitukset 2024-25Serie A Sijoitukset 2024-25LaLiga Sijoitukset 2024-25päähänBundesliga Sijoitukset 2024-25Ligue 1 Sijoitukset 2024-25Primeira Liga Sijoitukset 2024-25Belgian Pro League Sijoitukset 2024-25FIFA World CupUEFA SijoitusEnnuste
Koripallo
NBA Players Vertailu Koripallolive-pisteet NBA ajoittaa NBA Sijoitukset NBA Joukkue NBA Tilastot NBA live-pisteet CBA ajoittaa CBA Sijoitukset CBA live-pisteet
Käy paikallistetulla Jalkapallo Live Pisteet versio AiScore
Football Live Scoreฟุตบอลถ่ายทอดสดคะแนนFutebol Ao Vivo PlacarFútbol En vivo PuntuaciónFutbol Canlı SkorSepakbola Langsung SkorNogomet Uživo RezultatFootball En direct ScoreFußball Live ErgebnisФутбол Прямой эфир СчетФутбол На живо РезултатΠοδόσφαιρο Ζωντανά ΣκορFotbal Živě Skóreサッカー中継得点축구 라이브 점수
imgalt
imgalt
imgalt
Ota meihin yhteyttä
Käyttöehdot
Tietosuojakäytännöt
Copyright @ 2026 OneScore | 18+ Gamble Responsibly
AiScore's Sports Data Provider