European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Full Time
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc Sveukupno glava u glavu

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

Zabilježite glavu

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

Rezultati H2H u prošlosti

Gent Raspored

datum
tim
imgalt
No data

Ostend Cc Raspored

datum
tim
imgalt
No data
Zabilježite glavu

Ekipe Gent i Ostend Cc odigrale su 1 utakmice od 2026. Među njima, Gent je osvojio - utakmice (Prosječno trčanje 125.0, Najviše trčanja 125, Najmanje trčanja 125), dok je Ostend Cc osvojio 1 utakmica (Prosječno trčanje 149.0, Najviše trčanja 149, Najmanje trčanja 149).
U posljednjih 5 utakmica, Gent je osvojio 4, izgubio 1, s prosječno 110.6 trčanja po utakmici.
U posljednjih 5 utakmica, Ostend Cc je osvojio 2, izgubio 3, s prosječno 141.2 trčanja po utakmici.
Ova stranica navodi međusobni rekord između Gent vs Ostend Cc, uključujući najveće pobjede i poraze između ove dvije strane i H2H statistiku u svim natjecanjima. Vi se nalazite na stranici gdje možete usporediti ekipe Gent i Ostend Cc prije početka utakmice. Ovdje možete lako uspoređivati statistiku za obje ekipe.
H2H statistika Gent vs Ostend Cc ažurirana je 2026/10/14. dana u 22:33. sati.