European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Full Time
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc უხელმძღვანელე ზოგადად

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

Head to Head ჩანაწერი

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

H2H წარსულის შედეგები

თარიღი
გუნდი
ბოლო დრო

ბოლო 5 Gent მატჩის სტატისტიკა

მეოთხედფინალი 5 , Gent მოგებები 1 , ფრეები 0 , წაგებები 4 , Wins: 20.00%

ბოლო 5 Ostend Cc მატჩის სტატისტიკა

მეოთხედფინალი 5 , Ostend Cc მოგებები 3 , ფრეები 0 , წაგებები 2 , Wins: 60.00%

Gent ცხრილი

თარიღი
გუნდი
imgalt
No data

Ostend Cc ცხრილი

თარიღი
გუნდი
imgalt
No data
Head to Head ჩანაწერი

Gent და Ostend Cc გუნდები თამაშობენ 2026-დან დასაწყისში 1 თამაშს. მათ შორის, Gent მოიგო - თამაში (საშუალო Runs 125.0, მაქს. Runs 125, მინ. Runs 125), Ostend Cc კი გამოიყენება 1 თამაში (საშუალო Runs 149.0, მაქს. Runs 149, მინ. Runs 149).
ბოლო 5 თამაშში, Gent მოიგო 4, წარმოიდგა 1, 110.6 Runs თამაში ჩვენებს.
ბოლო 5 თამაშში, Ostend Cc მოიგო 2, წარმოიდგა 3, 141.2 Runs თამაში ჩვენებს.
ამ გვერდზე ჩამოთვლის Gent vs Ostend Cc-ის შემდეგ, რამოდენიმე დიდი გამოსახულების და წარმოსახვის ჩანაწერი, და H2H სტატისტიკა ყველა კომპეტიციაში. თქვენ ხართ გვერდზე, სადაც შეგიძლიათ Gent და Ostend Cc გუნდების სტატისტიკის შედარება დაწყება. აქ შეგიძლიათ ორ გუნდის სტატისტიკის შედარება გააკეთოთ ძალიან იწყებადი. Gent vs Ostend Cc H2H სტატისტიკა განახლდება 2026/10/14-ს 16:16 დღეს.