European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
ពេញម៉ោង
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc និយាយពីក្បាលទល់មុខ

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

កំណត់ត្រាក្បាលទល់នឹងក្បាល

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

លទ្ធផល H2H កន្លងមក

កាលបរិច្ឆេទ
ក្រុម
ពេលវេលាបញ្ចប់

ចុងក្រោយ 5 Gent ផ្គូផ្គងស្ថិតិ

ដែលកន្លងផុត 5 , Gent ឈ្នះ 1 , ការប្រកួតចប់ដោយមានពិន្ទុ 0 , ចាញ់ 4 , ឈ្នះ: 20.00%

ចុងក្រោយ 5 Ostend Cc ផ្គូផ្គងស្ថិតិ

ដែលកន្លងផុត 5 , Ostend Cc ឈ្នះ 3 , ការប្រកួតចប់ដោយមានពិន្ទុ 0 , ចាញ់ 2 , ឈ្នះ: 60.00%

Gent agenda

កាលបរិច្ឆេទ
ក្រុម
imgalt
គ្មាន​ទិន្នន័យ

Ostend Cc agenda

កាលបរិច្ឆេទ
ក្រុម
imgalt
គ្មាន​ទិន្នន័យ
កំណត់ត្រាក្បាលទល់នឹងក្បាល

Gent និង Ostend Cc បានលេង 1 ដែលមានចាស់ដល់ 2026 ។ រាយនៅចំនួននេះ, Gent បានឈ្នះ - ការប្រកួត (មធ្យមកើន 125.0 ក្រដាស, អតូតកើន 125 ក្រដាស, អប្បបរិមាត្រអប្បបរិមាត្រ 125) ហើយ Ostend Cc បានឈ្នះ 1 ការប្រកួត (មធ្យមកើន 149.0 ក្រដាស, អតូតកើន 149 ក្រដាស, អប្បបរិមាត្រអប្បបរិមាត្រ 149)។
ក្រោយ 5 គេ, Gent បានឈ្នះ 4, បានចាត់ 1, និងមានចំនួន 110.6 ក្រដាសក្នុងមួយការប្រកួត។
ក្រោយ 5 គេ, Ostend Cc បានឈ្នះ 2, បានចាត់ 3, និងមានចំនួន 141.2 ក្រដាសក្នុងមួយការប្រកួត។
ទំព័រនេះបញ្ចូលបានកំណត់ចម្បងចម្បាលរបស់ Gent vs Ostend Cc ដែលសមនឹងហេតុតើតម្លៃខ្ពស់និងចាត់ថ្លៃនៃក្រុមពីររបស់គ្រប់គ្រងផ្សាយជារួច និងស្ថិតនៅក្នុងការប្រកួតគ្រប់គ្រងបច្ចប្បន្ន។ អ្នកស្ថិតនៅលើទំព័រដែលអ្នកអាចប្រកួតក្រុម Gent និង Ostend Cc មុនពេលចាប់ផ្ដើមការប្រកួត។ នៅទីនេះអ្នកអាចធ្វើការប្រៀបធៀបស្ថិតិស្ថានទាំងពីរអាចធ្វើឱ្យងាយស្រួលបាន។
Gent vs Ostend Cc ស្ថិតនៅលើទំព័រដែលទូរសព្ទអាស៊ីមបានធ្វើបច្ចុប្បន្នបានធ្វើអោយទាន់សម័យនៅ 2026/10/14 នៅ 16:16។