Ranji Trophy

Punjab vs Andhra Apskritai galva į galvą

  • Punjab
  • Andhra
  • Wins
  • 1
  • 1
  • Avg Runs
  • 240.0
  • 190.5
  • Max Runs
  • 275
  • 211
  • Min Runs
  • 205
  • 170
  • Batting 1st

    • Punjab
    • Andhra
    • Wins
    • 1
    • 1
    • Avg Runs
    • 240.0
    • 190.5
    • Max Runs
    • 275
    • 211
    • Min Runs
    • 205
    • 170

„Head to Head Record“

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Anmolpreet Singh (IND) 47.0
  • 4 Ramandeep Singh 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Anmolpreet Singh (IND) 47.0
  • 4 Ramandeep Singh 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ramandeep Singh 238.9
  • 2 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 205.7
  • 3 Kattingeri Ashwin Hebbar 200.0
  • 4 Salil Arora (IND) 190.9
  • 5 Anmolpreet Singh (IND) 174.1

Best Average

  • # Player
  • 1 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Anmolpreet Singh (IND) 47.0
  • 4 Ramandeep Singh 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 3.0
  • 2 Kaki Nitish Kumar Reddy 1.0
  • 3 Prithvi Raj 1.0
  • 4 Saurabh Kumar 1.0
  • 5 Ayush Goyal (IND) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 3/23
  • 2 Saurabh Kumar 1/24
  • 3 Harpreet Brar (IND) 1/28
  • 4 Ayush Goyal (IND) 1/37
  • 5 Kaki Nitish Kumar Reddy 1/39

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 5.8
  • 2 Saurabh Kumar 6.0
  • 3 Harpreet Brar (IND) 9.3
  • 4 Kaki Nitish Kumar Reddy 9.8
  • 5 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 10.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 8.0
  • 2 Ayush Goyal (IND) 18.0
  • 3 Harpreet Brar (IND) 18.0
  • 4 Kaki Nitish Kumar Reddy 24.0
  • 5 Prithvi Raj 24.0

Ankstesni H2H rezultatai

Paskutinės 5 Punjab atitikčių statistika

Paskutinės 5 , Punjab Laimėjimai 1 , Atrankos burtų keliu 0 , Pralaimėjimai 4 , Pergalės: 20.00%

Paskutinės 5 Andhra atitikčių statistika

Paskutinės 5 , Andhra Laimėjimai 2 , Atrankos burtų keliu 0 , Pralaimėjimai 3 , Pergalės: 40.00%
„Head to Head Record“

Komandos Punjab ir Andhra žaidė 2 rungtynes nuo 2023. Iš jų Punjab laimėjo 1 rungtynes (vidutiniai taškai 240.0, didžiausi taškai 275, mažiausi taškai 205), o Andhra laimėjo 1 (vidutiniai taškai 190.5, didžiausi taškai 211, mažiausi taškai 170).
Paskutinėse 5 rungtynėse Punjab laimėjo 3, pralaimėjo 2, su vidutine taškų suma 388.6 vienam mačui.
Paskutinėse 5 rungtynėse Andhra laimėjo 4, pralaimėjo 1, su vidutine taškų suma 463.2 vienam mačui.
Šiame puslapyje pateikiamas komandų Punjab ir Andhra tarpusavio pasiekimų sąrašas, įskaitant didžiausias pergales ir pralaimėjimus tarp šių dviejų komandų, taip pat tarpusavio statistika visuose varžybų tipuose. Jūs esate puslapyje, kur galite palyginti Punjab ir Andhra komandas prieš pradedant varžybas. Čia galite lengvai palyginti statistiką abiem komandoms.
Punjab vs Andhra Tarpusavio statistika atnaujinta 2026/10/15 dieną 15:46 val.