European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Full Time
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc Apskritai galva į galvą

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

„Head to Head Record“

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

Ankstesni H2H rezultatai

data
komanda
finaltime

Paskutinės 5 Gent atitikčių statistika

Gent tabelis

data
komanda
imgalt
No data

Ostend Cc tabelis

data
komanda
imgalt
No data
„Head to Head Record“

Komandos Gent ir Ostend Cc žaidė 1 rungtynes nuo 2026. Iš jų Gent laimėjo - rungtynes (vidutiniai taškai 125.0, didžiausi taškai 125, mažiausi taškai 125), o Ostend Cc laimėjo 1 (vidutiniai taškai 149.0, didžiausi taškai 149, mažiausi taškai 149).
Paskutinėse 5 rungtynėse Gent laimėjo 4, pralaimėjo 1, su vidutine taškų suma 110.6 vienam mačui.
Paskutinėse 5 rungtynėse Ostend Cc laimėjo 2, pralaimėjo 3, su vidutine taškų suma 141.2 vienam mačui.
Šiame puslapyje pateikiamas komandų Gent ir Ostend Cc tarpusavio pasiekimų sąrašas, įskaitant didžiausias pergales ir pralaimėjimus tarp šių dviejų komandų, taip pat tarpusavio statistika visuose varžybų tipuose. Jūs esate puslapyje, kur galite palyginti Gent ir Ostend Cc komandas prieš pradedant varžybas. Čia galite lengvai palyginti statistiką abiem komandoms.
Gent vs Ostend Cc Tarpusavio statistika atnaujinta 2026/10/15 dieną 08:34 val.