European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Full Time
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc ယေဘုယျအားခေါင်းမှခေါင်း

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

ခေါင်းမှတ်တမ်းမှခေါင်း

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

H2H ရလဒ်များအတိတ်

ရက်စွဲ
အသင်းအဖွဲ့
နောက်ဆုံးအချိန်

နောက်ဆုံး 5 Gent ကိုက်ညီမှုများ Stats ကတော့

ပြီးခဲ့သည့် 5 , Gent အနိုင်ရ 1 , သရေပွဲ 0 , အရှုံးပေး 4 , ကိုအနိုင်ပေး: 20.00%

နောက်ဆုံး 5 Ostend Cc ကိုက်ညီမှုများ Stats ကတော့

ပြီးခဲ့သည့် 5 , Ostend Cc အနိုင်ရ 3 , သရေပွဲ 0 , အရှုံးပေး 2 , ကိုအနိုင်ပေး: 60.00%

Gentပစ္စည်းစာရင်း

ရက်စွဲ
အသင်းအဖွဲ့
imgalt
ဒေတာမရှိ

Ostend Ccပစ္စည်းစာရင်း

ရက်စွဲ
အသင်းအဖွဲ့
imgalt
ဒေတာမရှိ
ခေါင်းမှတ်တမ်းမှခေါင်း

Gent နှင့် Ostend Cc ကို 2026 မှစ၍ 1 ကွက်လွန်းခဲ့သည်။ တစ်ခုအတွင်း Gent - ကွက်သိမ်းလာသည် (ဘုရားအကွာန် 125.0, ကျောက်ကွာန်အများ 125, နှစ်နှစ်ကျောက်ကွာန် 125), Ostend Cc 1 ကွက်သိမ်းလာသည် (ဘုရားအကွာန် 149.0, ကျောက်ကွာန်အများ 149, နှစ်နှစ်ကျောက်ကွာန် 149)။
နောက် 5 ကွက်မှ Gent က 4 ကွက်ရှေ့ရှိသည်, 1 မှုအားဖြင့်, ကွက်မှအတည်ပြုချက်နှုန်း 110.6 ပွင့်ဆင့်သည်။
နောက် 5 ကွက်မှ Ostend Cc က 2 ကွက်ရှေ့ရှိသည်, 3 မှုအားဖြင့်, ကွက်မှအတည်ပြုချက်နှုန်း 141.2 ပွင့်ဆင့်သည်။
ဒီစာမျက်နှာကို Gent vs Ostend Cc အကြားနှစ်တွင် တွေ့ရှိနေသည်၊ သုတေသနနှင့် အဆိုပါတိုင်းပြင် အကွာန်များနှင့် အခြားကြားအားဖြင့် ကွက်တစ်ခုနှင့် Ostend Cc ကို ပေးလျက်ရှိရန် ဤစာမျက်နှာမှ သွားနိုင်သော အချက်အလက်များကို ဆိုကြည့်နိုင်ပါသည်။
Gent vs Ostend Cc အကြားအဆင့်သတ်မှတ်ချက် 2026/10/15 တွင် 15:08 တွင် အပြင်ထွက်ပြီးသွ