European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Full Time
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc Head to Head Overall

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

Ga naar Head Record

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

Eerdere H2H-resultaten

datum
team
laatste keer

Laatste 5 Gent overeenkomstenstatistieken

Gent Rooster

datum
team
imgalt
Geen Datums

Ostend Cc Rooster

datum
team
imgalt
Geen Datums
Ga naar Head Record

De Teams Gent en Ostend Cc hebben 1 wedstrijden gespeeld sinds 2026. Onder hen heeft Gent - wedstrijden gewonnen (Gemiddelde Runs 125.0, Maximale Runs 125, Minimale Runs 125), terwijl Ostend Cc 1 wedstrijden heeft gewonnen (Gemiddelde Runs 149.0, Maximale Runs 149, Minimale Runs 149).
In de laatste 5 wedstrijden heeft Gent er 4 gewonnen, 1 verloren, met gemiddeld 110.6 Runs per wedstrijd.
In de laatste 5 wedstrijden heeft Ostend Cc er 2 gewonnen, 3 verloren, met gemiddeld 141.2 Runs per wedstrijd.
Deze pagina vermeldt het onderlinge record tussen Gent vs Ostend Cc, inclusief de grootste overwinningen en nederlagen tussen de twee teams, en H2H-statistieken in alle competities. Je bent op een pagina waar je de teams Gent en Ostend Cc kunt vergelijken voordat de wedstrijd begint. Hier kun je gemakkelijk statistieken vergelijken voor beide teams.
Gent vs Ostend Cc H2H-statistieken zijn bijgewerkt op 2026/10/14 om 16:16.