European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Full Time
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc Head to Head Overall

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

Head to Head Record

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

Tidligere H2H-resultater

GentTidsplan

Dato
team
imgalt
No data

Ostend CcTidsplan

Dato
team
imgalt
No data
Head to Head Record

Lagene Gent og Ostend Cc har spilt 1 kamper siden 2026. Blant dem har Gent vunnet - kamper (Gjennomsnittlige poeng 125.0, Maksimalt poeng 125, Minimum poeng 125), Ostend Cc har vunnet 1 (Gjennomsnittlige poeng 149.0, Maksimalt poeng 149, Minimum poeng 149).
I de siste 5 kampene har Gent vunnet 4, tapt 1, med et gjennomsnitt på 110.6 poeng per kamp.
I de siste 5 kampene har Ostend Cc vunnet 2, tapt 3, med et gjennomsnitt på 141.2 poeng per kamp.
Denne siden lister opp innbyrdes resultater mellom Gent vs Ostend Cc, inkludert de største seirene og nederlagene mellom de to lagene, samt H2H-statistikk i alle konkurranser. Du er på siden der du kan sammenligne lagene Gent og Ostend Cc før kampen begynner. Her kan du enkelt sammenligne statistikk for begge lagene.
Gent vs Ostend Cc H2H-statistikk ble oppdatert den 2026/10/15 klokken 08:34.

imgalt
imgalt
imgalt