Ranji Trophy

Railways vs Mumbai Head to Head Ogólnie

  • Railways
  • Mumbai
  • Wins
  • 1
  • 1
  • Avg Runs
  • 134.5
  • 133.0
  • Max Runs
  • 158
  • 159
  • Min Runs
  • 111
  • 107
  • Batting 1st

    • Railways
    • Mumbai
    • Wins
    • 1
    • 1
    • Avg Runs
    • 134.5
    • 133.0
    • Max Runs
    • 158
    • 159
    • Min Runs
    • 111
    • 107

Head to Head Record

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Saif, Mohammad 80.0
  • 2 Rahane, Ajinkya (IND) 74.0
  • 3 Sharma, Ashutosh (IND) 61.0
  • 4 Chaudhary, Shivam 51.0
  • 5 Yadav, Suryakumar (IND) 47.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Rahane, Ajinkya (IND) 62.0
  • 2 Sharma, Ashutosh (IND) 61.0
  • 3 Saif, Mohammad 48.0
  • 4 Yadav, Suryakumar (IND) 47.0
  • 5 Chaudhary, Shivam 40.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Sharma, Ashutosh (IND) 203.3
  • 2 Shaw, Prithvi (IND) 200.0
  • 3 Rahane, Ajinkya (IND) 168.2
  • 4 Yadav, Suryakumar (IND) 156.7
  • 5 Sharma, Karn (IND) 155.6

Best Average

  • # Player
  • 1 Saif, Mohammad 80.0
  • 2 Sharma, Ashutosh (IND) 61.0
  • 3 Chaudhary, Shivam 51.0
  • 4 Yadav, Suryakumar (IND) 47.0
  • 5 Dube, Shivam (IND) 34.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Sharma, Karn (IND) 4.0
  • 2 Singh, Yuvraj (IND) 4.0
  • 3 Deshpande, Tushar (IND) 3.0
  • 4 Mulani, Shams 2.0
  • 5 Sharma, Rahul 2.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Singh, Yuvraj (IND) 4/20
  • 2 Sharma, Karn (IND) 4/54
  • 3 Deshpande, Tushar (IND) 3/58
  • 4 Kotian, Tanush (IND) 2/12
  • 5 Pradeep, T (IND) 2/23

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Dube, Shivam (IND) 3.4
  • 2 Thakur, Shardul (IND) 3.8
  • 3 Kotian, Tanush (IND) 4.0
  • 4 Kumar, Susheel 4.8
  • 5 Singh, Yuvraj (IND) 5.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Singh, Yuvraj (IND) 6.0
  • 2 Sharma, Rahul 9.0
  • 3 Kotian, Tanush (IND) 9.0
  • 4 Patil, Sairaj 12.0
  • 5 Sharma, Karn (IND) 12.0

Poprzednie wyniki H2H

Statystyki ostatnich 5 Railways meczów

ostatni 5 , Railways Wygrane 3 , Remisy 0 , Porażki 2 , Zwycięstwa: 60.00%

Statystyki ostatnich 5 Mumbai meczów

ostatni 5 , Mumbai Wygrane 3 , Remisy 0 , Porażki 2 , Zwycięstwa: 60.00%
Head to Head Record

Zespoły Railways i Mumbai rozegrały 2 mecze od 2022. Spośród nich Railways wygrał 1 mecze (Średnio biegów 134.5, Maksymalna liczba biegów 158, Minimalna liczba biegów 111), podczas gdy Mumbai wygrał 1 (Średnio biegów 133.0, Maksymalna liczba biegów 159, Minimalna liczba biegów 107).
W ostatnich 5 meczach Railways wygrał 2, przegrał 3, uzyskując średnio 405.0 biegów na mecz.
W ostatnich 5 meczach Mumbai wygrał 1, przegrał 4, uzyskując średnio 391.6 biegów na mecz.
Ta strona zawiera rekord bezpośrednich spotkań Railways vs Mumbai, w tym największe zwycięstwa i porażki między tymi dwoma zespołami oraz statystyki H2H we wszystkich rozgrywkach. Jesteś na stronie, na której możesz porównać zespoły Railways i Mumbai przed rozpoczęciem meczu. Tutaj łatwo można porównać statystyki obu drużyn.
Statystyki H2H Railways vs Mumbai zostały zaktualizowane 2026/10/16 o 16:23.