Ranji Trophy

Rajasthan vs Railways Head to Head Ogólnie

  • Rajasthan
  • Railways
  • Wins
  • 1
  • 0
  • Avg Runs
  • 167.0
  • 159.0
  • Max Runs
  • 167
  • 159
  • Min Runs
  • 167
  • 159
  • Batting 1st

    • Rajasthan
    • Railways
    • Wins
    • 1
    • 0
    • Avg Runs
    • 167.0
    • 159.0
    • Max Runs
    • 167
    • 159
    • Min Runs
    • 167
    • 159

Head to Head Record

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Chaudhary, Shivam 70.0
  • 2 Lomror, Mahipal (IND) 50.0
  • 3 Joshi, Samarpit (IND) 39.0
  • 4 Yadav, Upendra 35.0
  • 5 Khan, Salman Faruk 28.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Chaudhary, Shivam 70.0
  • 2 Lomror, Mahipal (IND) 50.0
  • 3 Joshi, Samarpit (IND) 39.0
  • 4 Yadav, Upendra 35.0
  • 5 Khan, Salman Faruk 28.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Kunal Singh Ajay Rathore (IND) 350.0
  • 2 Nagarkoti, Kamlesh (IND) 200.0
  • 3 Ahuja, Suraj Ajay (IND) 200.0
  • 4 Sharma, Karn (IND) 180.0
  • 5 Joshi, Samarpit (IND) 144.4

Best Average

  • # Player
  • 1 Lomror, Mahipal (IND) 50.0
  • 2 Ahuja, Suraj Ajay (IND) 22.0
  • 3 Menaria, Ashok (IND) 1.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Choudhary, Aniket 3.0
  • 2 Singh, Yuvraj (IND) 2.0
  • 3 Ahmed, Khaleel (IND) 2.0
  • 4 Singh, Ajay 1.0
  • 5 Soni, Dhrushant 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Choudhary, Aniket 3/25
  • 2 Singh, Yuvraj (IND) 2/25
  • 3 Ahmed, Khaleel (IND) 2/31
  • 4 Bishnoi, Ravi (IND) 1/28
  • 5 Soni, Dhrushant 1/34

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Chaudhary, Shivam 5.3
  • 2 Sharma, Karn (IND) 5.3
  • 3 Singh, Yuvraj (IND) 6.3
  • 4 Choudhary, Aniket 6.3
  • 5 Chahar, Rahul (IND) 6.8

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Choudhary, Aniket 8.0
  • 2 Singh, Yuvraj (IND) 12.0
  • 3 Ahmed, Khaleel (IND) 12.0
  • 4 Soni, Dhrushant 18.0
  • 5 Singh, Ajay 24.0

Poprzednie wyniki H2H

Statystyki ostatnich 5 Rajasthan meczów

Statystyki ostatnich 5 Railways meczów

ostatni 5 , Railways Wygrane 3 , Remisy 0 , Porażki 2 , Zwycięstwa: 60.00%
Head to Head Record

Zespoły Rajasthan i Railways rozegrały 1 mecze od 2022. Spośród nich Rajasthan wygrał 1 mecze (Średnio biegów 167.0, Maksymalna liczba biegów 167, Minimalna liczba biegów 167), podczas gdy Railways wygrał - (Średnio biegów 159.0, Maksymalna liczba biegów 159, Minimalna liczba biegów 159).
W ostatnich 5 meczach Rajasthan wygrał 4, przegrał 1, uzyskując średnio 372.6 biegów na mecz.
W ostatnich 5 meczach Railways wygrał 2, przegrał 3, uzyskując średnio 405.0 biegów na mecz.
Ta strona zawiera rekord bezpośrednich spotkań Rajasthan vs Railways, w tym największe zwycięstwa i porażki między tymi dwoma zespołami oraz statystyki H2H we wszystkich rozgrywkach. Jesteś na stronie, na której możesz porównać zespoły Rajasthan i Railways przed rozpoczęciem meczu. Tutaj łatwo można porównać statystyki obu drużyn.
Statystyki H2H Rajasthan vs Railways zostały zaktualizowane 2026/10/16 o 08:04.