Uttarakhand vs Rajasthan Head to Head Ogólnie

  • Uttarakhand
  • Rajasthan
  • Wins
  • 1
  • 2
  • Avg Runs
  • 142.3
  • 166.7
  • Max Runs
  • 160
  • 193
  • Min Runs
  • 120
  • 143
  • Batting 1st

    • Uttarakhand
    • Rajasthan
    • Wins
    • 1
    • 2
    • Avg Runs
    • 142.3
    • 166.7
    • Max Runs
    • 160
    • 193
    • Min Runs
    • 120
    • 143

Head to Head Record

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Hooda, Deepak (IND) 90.0
  • 2 Khan, Salman Faruk 47.0
  • 3 Lomror, Mahipal (IND) 38.0
  • 4 Tare, Aditya 34.0
  • 5 Kunal Singh Ajay Rathore (IND) 26.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Hooda, Deepak (IND) 90.0
  • 2 Khan, Salman Faruk 47.0
  • 3 Tare, Aditya 34.0
  • 4 Lomror, Mahipal (IND) 26.0
  • 5 Kunal Singh Ajay Rathore (IND) 26.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ashok Sharma 300.0
  • 2 Rajan Kumar (IND) 240.0
  • 3 Hooda, Deepak (IND) 180.0
  • 4 Joshi, Piyush (IND) 166.7
  • 5 Sharma, Vijay 162.5

Best Average

  • # Player
  • 1 Hooda, Deepak (IND) 90.0
  • 2 Lomror, Mahipal (IND) 38.0
  • 3 Shashwat Keshav Dangwal (IND) 25.0
  • 4 Sharma, Bharat Bhushan 24.0
  • 5 Rajan Kumar (IND) 24.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Rajan Kumar (IND) 4.0
  • 2 Tiwari, Agrim 4.0
  • 3 Ashok Sharma 4.0
  • 4 Suthar, Manav 3.0
  • 5 Nagarkoti, Kamlesh (IND) 3.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Ashok Sharma 4/16
  • 2 Tiwari, Agrim 4/58
  • 3 Rajan Kumar (IND) 4/63
  • 4 Suthar, Manav 3/21
  • 5 Bishnoi, Ravi (IND) 3/24

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Choudhary, Aniket 5.0
  • 2 Suthar, Manav 5.3
  • 3 Ashok Sharma 5.3
  • 4 Singh, Swapnil 5.8
  • 5 Bishnoi, Ravi (IND) 6.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ashok Sharma 4.5
  • 2 Suthar, Manav 8.0
  • 3 Bishnoi, Ravi (IND) 8.0
  • 4 Rajan Kumar (IND) 12.0
  • 5 Tiwari, Agrim 12.0

Statystyki ostatnich 5 Uttarakhand meczów

ostatni 5 , Uttarakhand Wygrane 4 , Remisy 0 , Porażki 1 , Zwycięstwa: 80.00%

Statystyki ostatnich 5 Rajasthan meczów

Head to Head Record

Zespoły Uttarakhand i Rajasthan rozegrały 3 mecze od 2022. Spośród nich Uttarakhand wygrał 1 mecze (Średnio biegów 142.3, Maksymalna liczba biegów 160, Minimalna liczba biegów 120), podczas gdy Rajasthan wygrał 2 (Średnio biegów 166.7, Maksymalna liczba biegów 193, Minimalna liczba biegów 143).
W ostatnich 5 meczach Uttarakhand wygrał 2, przegrał 3, uzyskując średnio 420.0 biegów na mecz.
W ostatnich 5 meczach Rajasthan wygrał 4, przegrał 1, uzyskując średnio 372.6 biegów na mecz.
Ta strona zawiera rekord bezpośrednich spotkań Uttarakhand vs Rajasthan, w tym największe zwycięstwa i porażki między tymi dwoma zespołami oraz statystyki H2H we wszystkich rozgrywkach. Jesteś na stronie, na której możesz porównać zespoły Uttarakhand i Rajasthan przed rozpoczęciem meczu. Tutaj łatwo można porównać statystyki obu drużyn.
Statystyki H2H Uttarakhand vs Rajasthan zostały zaktualizowane 2026/10/16 o 08:04.