Ranji Trophy

Punjab vs Andhra Cap la cap general

  • Punjab
  • Andhra
  • Wins
  • 1
  • 1
  • Avg Runs
  • 240.0
  • 190.5
  • Max Runs
  • 275
  • 211
  • Min Runs
  • 205
  • 170
  • Batting 1st

    • Punjab
    • Andhra
    • Wins
    • 1
    • 1
    • Avg Runs
    • 240.0
    • 190.5
    • Max Runs
    • 275
    • 211
    • Min Runs
    • 205
    • 170

Record Head to Head

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Reddy, Maramreddy Harishankar (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Singh, Anmolpreet (IND) 47.0
  • 4 Singh, Ramandeep 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Reddy, Maramreddy Harishankar (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Singh, Anmolpreet (IND) 47.0
  • 4 Singh, Ramandeep 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Singh, Ramandeep 238.9
  • 2 Reddy, Maramreddy Harishankar (IND) 205.7
  • 3 Hebbar, Ashwin 200.0
  • 4 Arora, Salil (IND) 190.9
  • 5 Singh, Anmolpreet (IND) 174.1

Best Average

  • # Player
  • 1 Reddy, Maramreddy Harishankar (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Singh, Anmolpreet (IND) 47.0
  • 4 Singh, Ramandeep 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 3.0
  • 2 Reddy, Nithish 1.0
  • 3 Prithvi Raj 1.0
  • 4 Kumar, Saurabh 1.0
  • 5 Ayush Goyal (IND) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 3/23
  • 2 Kumar, Saurabh 1/24
  • 3 Brar, Harpreet (IND) 1/28
  • 4 Ayush Goyal (IND) 1/37
  • 5 Reddy, Nithish 1/39

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 5.8
  • 2 Kumar, Saurabh 6.0
  • 3 Brar, Harpreet (IND) 9.3
  • 4 Reddy, Nithish 9.8
  • 5 Reddy, Maramreddy Harishankar (IND) 10.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 8.0
  • 2 Ayush Goyal (IND) 18.0
  • 3 Brar, Harpreet (IND) 18.0
  • 4 Reddy, Nithish 24.0
  • 5 Prithvi Raj 24.0

Rezultate H2H anterioare

Data
echipă
finaltime

Ultimele 5 Punjab statistici ale meciurilor

ultimele 5 , Punjab Victorii 1 , Egaluri 0 , Înfrângeri 4 , Victorii: 20.00%

Ultimele 5 Andhra statistici ale meciurilor

Record Head to Head

Echipele Punjab și Andhra au jucat 2 meciuri începând din 2023. Dintre acestea, Punjab a câștigat 1 meciuri (Media punctelor 240.0, Puncte maxime 275, Puncte minime 205), în timp ce Andhra a câștigat 1 meciuri (Media punctelor 190.5, Puncte maxime 211, Puncte minime 170).
În ultimele 5 meciuri, Punjab a câștigat 3, a pierdut 2, cu o medie de 388.6 puncte pe meci.
În ultimele 5 meciuri, Andhra a câștigat 4, a pierdut 1, cu o medie de 463.2 puncte pe meci.
Această pagină listează rezultatele directe dintre echipele Punjab vs Andhra, inclusiv cele mai mari victorii și înfrângeri dintre cele două părți, precum și statistici H2H în toate competițiile. Vă aflați pe o pagină unde puteți compara echipele Punjab și Andhra înainte de începerea meciului. Aici puteți compara ușor statistici pentru ambele echipe.
Statistici H2H pentru Punjab vs Andhra actualizate pe 2026/10/15 la 15:46.