Syed Mushtaq Ali Trophy

Delhi vs Railways Cap la cap general

  • Delhi
  • Railways
  • Wins
  • 2
  • 0
  • Avg Runs
  • 278.0
  • 267.0
  • Max Runs
  • 374
  • 355
  • Min Runs
  • 182
  • 179
  • Batting 1st

    • Delhi
    • Railways
    • Wins
    • 2
    • 0
    • Avg Runs
    • 278.0
    • 210.0
    • Max Runs
    • 374
    • 241
    • Min Runs
    • 182
    • 179
  • Batting 2st

    • Delhi
    • Railways
    • Wins
    • 2
    • 0
    • Avg Runs
    • 0
    • 57.0
    • Max Runs
    • 0
    • 114
    • Min Runs
    • 0
    • 114

Record Head to Head

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Yadav, Upendra 129.0
  • 2 Badoni, Ayush (IND) 102.0
  • 3 Sharma, Karn (IND) 95.0
  • 4 Sumit Mathur (IND) 86.0
  • 5 Priyansh Arya (IND) 80.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Badoni, Ayush (IND) 99.0
  • 2 Yadav, Upendra 95.0
  • 3 Sumit Mathur (IND) 86.0
  • 4 Priyansh Arya (IND) 80.0
  • 5 Kush Marate (IND) 51.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Pant, Rishabh (IND) 266.7
  • 2 Priyansh Arya (IND) 195.1
  • 3 Rana, Nitish (IND) 135.7
  • 4 Badoni, Ayush (IND) 124.4
  • 5 Arpit Rana 111.1

Best Average

  • # Player
  • 1 Sumit Mathur (IND) 86.0
  • 2 Priyansh Arya (IND) 80.0
  • 3 Kush Marate (IND) 51.0
  • 4 Badoni, Ayush (IND) 51.0
  • 5 Yadav, Upendra 43.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Saini, Navdeep (IND) 7.0
  • 2 Sharma, Shivam 5.0
  • 3 Badoni, Ayush (IND) 4.0
  • 4 Sangwan, Himanshu 4.0
  • 5 Kunal Yadav 3.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Saini, Navdeep (IND) 7/110
  • 2 Sharma, Shivam 5/78
  • 3 Badoni, Ayush (IND) 4/49
  • 4 Sangwan, Himanshu 4/55
  • 5 Sumit Mathur (IND) 3/37

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Sharma, Ishant (IND) 1.3
  • 2 Sangwan, Himanshu 2.2
  • 3 Saif, Mohammad 2.3
  • 4 Sumit Mathur (IND) 2.6
  • 5 Money Swarn Grewal (IND) 3.1

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Choudhary, Raj Kamal (IND) 8.0
  • 2 Rana, Nitish (IND) 12.0
  • 3 Badoni, Ayush (IND) 19.5
  • 4 Sharma, Ishant (IND) 24.0
  • 5 Saini, Navdeep (IND) 24.9

Rezultate H2H anterioare

Data
echipă
finaltime

Ultimele 5 Delhi statistici ale meciurilor

Ultimele 5 Railways statistici ale meciurilor

Record Head to Head

Echipele Delhi și Railways au jucat 2 meciuri începând din 2025. Dintre acestea, Delhi a câștigat 2 meciuri (Media punctelor 278.0, Puncte maxime 374, Puncte minime 182), în timp ce Railways a câștigat - meciuri (Media punctelor 267.0, Puncte maxime 355, Puncte minime 179).
În ultimele 5 meciuri, Delhi a câștigat 2, a pierdut 3, cu o medie de 564.0 puncte pe meci.
În ultimele 5 meciuri, Railways a câștigat 2, a pierdut 3, cu o medie de 477.6 puncte pe meci.
Această pagină listează rezultatele directe dintre echipele Delhi vs Railways, inclusiv cele mai mari victorii și înfrângeri dintre cele două părți, precum și statistici H2H în toate competițiile. Vă aflați pe o pagină unde puteți compara echipele Delhi și Railways înainte de începerea meciului. Aici puteți compara ușor statistici pentru ambele echipe.
Statistici H2H pentru Delhi vs Railways actualizate pe 2026/11/06 la 19:29.