European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Full Time
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc Cap la cap general

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

Record Head to Head

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

Rezultate H2H anterioare

Data
echipă
finaltime

Ultimele 5 Gent statistici ale meciurilor

Gent Program

Data
echipă
imgalt
Nu Există Date

Ostend Cc Program

Data
echipă
imgalt
Nu Există Date
Record Head to Head

Echipele Gent și Ostend Cc au jucat 1 meciuri începând din 2026. Dintre acestea, Gent a câștigat - meciuri (Media punctelor 125.0, Puncte maxime 125, Puncte minime 125), în timp ce Ostend Cc a câștigat 1 meciuri (Media punctelor 149.0, Puncte maxime 149, Puncte minime 149).
În ultimele 5 meciuri, Gent a câștigat 4, a pierdut 1, cu o medie de 110.6 puncte pe meci.
În ultimele 5 meciuri, Ostend Cc a câștigat 2, a pierdut 3, cu o medie de 141.2 puncte pe meci.
Această pagină listează rezultatele directe dintre echipele Gent vs Ostend Cc, inclusiv cele mai mari victorii și înfrângeri dintre cele două părți, precum și statistici H2H în toate competițiile. Vă aflați pe o pagină unde puteți compara echipele Gent și Ostend Cc înainte de începerea meciului. Aici puteți compara ușor statistici pentru ambele echipe.
Statistici H2H pentru Gent vs Ostend Cc actualizate pe 2026/10/14 la 16:16.