Ranji Trophy

Punjab vs Andhra Na splošno v glavo

  • Punjab
  • Andhra
  • Wins
  • 1
  • 1
  • Avg Runs
  • 240.0
  • 190.5
  • Max Runs
  • 275
  • 211
  • Min Runs
  • 205
  • 170
  • Batting 1st

    • Punjab
    • Andhra
    • Wins
    • 1
    • 1
    • Avg Runs
    • 240.0
    • 190.5
    • Max Runs
    • 275
    • 211
    • Min Runs
    • 205
    • 170

Posnetek glave do glave

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Anmolpreet Singh (IND) 47.0
  • 4 Ramandeep Singh 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Anmolpreet Singh (IND) 47.0
  • 4 Ramandeep Singh 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ramandeep Singh 238.9
  • 2 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 205.7
  • 3 Kattingeri Ashwin Hebbar 200.0
  • 4 Salil Arora (IND) 190.9
  • 5 Anmolpreet Singh (IND) 174.1

Best Average

  • # Player
  • 1 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 109.0
  • 2 SDNV Prasad (IND) 53.0
  • 3 Anmolpreet Singh (IND) 47.0
  • 4 Ramandeep Singh 43.0
  • 5 Harnoor Singh Pannu 42.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 3.0
  • 2 Kaki Nitish Kumar Reddy 1.0
  • 3 Prithvi Raj 1.0
  • 4 Saurabh Kumar 1.0
  • 5 Ayush Goyal (IND) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 3/23
  • 2 Saurabh Kumar 1/24
  • 3 Harpreet Brar (IND) 1/28
  • 4 Ayush Goyal (IND) 1/37
  • 5 Kaki Nitish Kumar Reddy 1/39

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 5.8
  • 2 Saurabh Kumar 6.0
  • 3 Harpreet Brar (IND) 9.3
  • 4 Kaki Nitish Kumar Reddy 9.8
  • 5 Maramreddy Harishankar Reddy (IND) 10.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Brar, Gurnoor (IND) 8.0
  • 2 Ayush Goyal (IND) 18.0
  • 3 Harpreet Brar (IND) 18.0
  • 4 Kaki Nitish Kumar Reddy 24.0
  • 5 Prithvi Raj 24.0

Pretekli rezultati H2H

Statistika zadnjih 5 Punjab tekem

Zadnje 5 , Punjab Zmage 1 , Neodločeni izidi 0 , Porazi 4 , Zmage: 20.00%

Statistika zadnjih 5 Andhra tekem

Posnetek glave do glave

Ekipe Punjab in Andhra sta odigrali 2 tekme od 2023. Med njimi je Punjab zmagal 1 tekme (Povprečje doseženih točk 240.0, Največ doseženih točk 275, Najmanj doseženih točk 205), Andhra pa je zmagal 1 tekem (Povprečje doseženih točk 190.5, Največ doseženih točk 211, Najmanj doseženih točk 170).
V zadnjih 5 tekmah je Punjab zmagal 3, izgubil 2, s povprečjem 388.6 doseženih točk na tekmo.
V zadnjih 5 tekmah je Andhra zmagal 4, izgubil 1, s povprečjem 463.2 doseženih točk na tekmo.
Na tej strani je naveden medsebojni zapis Punjab vs Andhra, vključno z največjimi zmagami in porazi med ekipama ter statistiko H2H v vseh tekmovanjih. Tukaj se nahajate na strani, kjer lahko primerjate ekipi Punjab in Andhra pred začetkom tekme. Tu lahko enostavno primerjate statistiko obeh ekip.
H2H statistika Punjab vs Andhra je bila nazadnje posodobljena 2026/10/15 ob 15:46.