European Cricket Series T10 Belgium Edition
Gent
Gent
Maç Sonu
143 - 142
Ostend Cc
Ostend Cc
Gent won by 9 wickets

Gent vs Ostend Cc Karşılıklı Genel

  • Gent
  • Ostend Cc
  • Wins
  • 0
  • 1
  • Avg Runs
  • 125.0
  • 149.0
  • Max Runs
  • 125
  • 149
  • Min Runs
  • 125
  • 149
  • Batting 1st

    • Gent
    • Ostend Cc
    • Wins
    • 0
    • 1
    • Avg Runs
    • 125.0
    • 149.0
    • Max Runs
    • 125
    • 149
    • Min Runs
    • 125
    • 149

Head to Head Record

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ameenullah Aslami 375.0
  • 2 Omid Rahimi (BEL) 352.9
  • 3 Ehsanullah Babar 300.0
  • 4 Faisal Khaliq (BEL) 275.0
  • 5 Waqas Khalil 266.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Omid Rahimi (BEL) 60.0
  • 2 Ahmad Ahmadzai 43.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 33.0
  • 4 Ali Raza 32.0
  • 5 Oliver Herrington (ENG) 29.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 1.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 1.0
  • 4 Mashal Mazhar 1.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 3/25
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 1/18
  • 3 Mashal Mazhar 1/22
  • 4 Saif Rehman (QAT) 1/25
  • 5 Zahid Sairab (BEL) 1/35

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Ahmad Ahmadzai 6.0
  • 2 Aziz Mohammad Babakrkhail (BEL) 9.0
  • 3 Faisal Khaliq (BEL) 9.5
  • 4 Mashal Mazhar 11.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.5

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Said, Hakim (BEL) 4.0
  • 2 Zahid Sairab (BEL) 12.0
  • 3 Oliver Herrington (ENG) 12.0
  • 4 Mashal Mazhar 12.0
  • 5 Saif Rehman (QAT) 12.0

Geçmiş H2H Sonuçları

tarih
takım
son sefer

Son 5 Gent Maç İstatistikleri

Gent Zamanlamak

tarih
takım
imgalt
Veri Yok

Ostend Cc Zamanlamak

tarih
takım
imgalt
Veri Yok
Head to Head Record

Takımlar Gent ve Ostend Cc, 2026 tarihinden beri 1 maç oynadı. Bu maçlardan Gent, - maçı kazandı (Ortalama Koşular 125.0, En Yüksek Koşular 125, En Düşük Koşular 125), Ostend Cc ise 1 maçı kazandı (Ortalama Koşular 149.0, En Yüksek Koşular 149, En Düşük Koşular 149).
Son 5 maçta Gent, 4 maç kazandı, 1 maç kaybetti ve maç başına 110.6 koşu elde etti.
Son 5 maçta Ostend Cc, 2 maç kazandı, 3 maç kaybetti ve maç başına 141.2 koşu elde etti.
Bu sayfa, Gent vs Ostend Cc arasındaki karşılıklı rekortmeni, iki taraf arasındaki en büyük zafer ve mağlubiyetleri ve tüm yarışmalardaki H2H istatistiklerini listeliyor. Maç başlamadan önce Gent ve Ostend Cc takımlarını karşılaştırabileceğiniz bir sayfadasınız. Burada her iki takımın istatistiklerini kolayca karşılaştırabilirsiniz.
Gent vs Ostend Cc H2H İstatistikleri, 2026/10/15 tarihinde 08:34 saatinde güncellendi.