Argentine Group C Tebolidun League Manchester
Central Ballester
Full Time
2 - 0
HT 0 - 0    FT 2 - 0
General Lamadrid
0' 15' 30' 45' 60' 75' 90'
FT 2-0
85'
2-0
Alvarez N.
82'
1-0
Benitez B.
HT 0-0
Məkan
Estadio CSD Central Ballester

Opening odds Pre-match odds

məlumat
  • Name: Central Ballester vs General Lamadrid
  • Date: 2025/05/11
  • vaxt: 18:30:00
  • Stadion: Estadio CSD Central Ballester

Central Ballester vs General Lamadrid live score (və video onlayn canlı yayımı) 2025/05/11-ində Argentine Group C Tebolidun League Manchester UTC vaxtında başlayır. Burada Central Ballester vs General Lamadrid canlı nəticələrdə Central Ballester vs General Lamadrid əvvəlki bütün nəticələri H2H matçlarına görə sıralanmış şəkildə tapa bilərsiniz.

Daha çox detallar:
Central Ballester vs General Lamadrid H2H
Central Ballester vs General Lamadrid prediction
Central Ballester fixtures
General Lamadrid fixtures

AiScore football live score, iPhone və iPad üçün tətbiqat kimi mövcuddur, Android tətbiqi Google Play-də və Windows telefon tətbiqi kimi mövcuddur. Bizi "AiScore" adı altında müxtəlif dillərdə bütün mağazalarda tapa bilərsiniz. AiScore tətbiqatını yükləyin və mobil cihazınızda Central Ballester vs General Lamadrid canlı nəticələrini izləyin!

Daha çox göstər
Qollar
on bir metrə
Uğursuz on bir metrə
Öz qapısına qol
Künc zərbəsi
İkinci sarı kart
Əvəz edən
YaralıƏvəzetmə