11360
Město
Bournemouth,England
O Bournemouth AFC

Bournemouth AFC plán , výsledky zápasů a nejnovější pořadí. Bournemouth AFC předchozí hra byla proti Newcastle United v dne 2022/12/22 UTC, zápas skončil výsledkem 0 : 0. Bournemouth AFC nastoupí na příští zápas 2022/12/22 UTC proti Newcastle United v . Když zápas začne, budete moci sledovat Newcastle United vs Bournemouth AFC živé skóre , minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Bournemouth AFC Nejlepší střelci 2020-2021
Arnaut Danjuma, 35 shod, 17 cíle
Dominic Solanke, 42 shod, 15 cíle
Junior Stanislas, 35 shod, 10 cíle

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore fotbalové live skóre je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro telefony Windows. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a postupujte podle všech Bournemouth AFC plánů na svém mobilu!