13500
Město
Skien,Norway
O Odd Grenland

Odd Grenland plán , výsledky zápasů a nejnovější pořadí. Odd Grenland předchozí hra byla proti Viking v dne 2021/12/06 UTC, zápas skončil výsledkem 0 : 0. Odd Grenland nastoupí na příští zápas 2021/12/06 UTC proti Viking v . Když zápas začne, budete moci sledovat Viking vs Odd Grenland živé skóre , minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Odd Grenland Nejlepší střelci 2021
Mushaga Bakenga, 11 shod, 11 cíle
Sander Svendsen, 26 shod, 8 cíle
Tobias Lauritsen, 27 shod, 7 cíle

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore fotbalové live skóre je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro telefony Windows. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a postupujte podle všech Odd Grenland plánů na svém mobilu!