English Northern Premier League
Bamber Bridge
Full Time
1 - 0
HT 0 - 0    FT 1 - 0
Prescot Cables
0' 15' 30' 45' 60' 75' 90'
FT 1-0
63'
1-0
Lang A.
HT 0-0
Kisapaikka
Bamber Bridge

Opening odds Pre-match odds

tiedot
  • Name: Bamber Bridge vs Prescot Cables
  • Date: 2025/11/29
  • Aika: 15:00:00
  • Stadion: Bamber Bridge

Bamber Bridge vs Prescot Cables live score (ja online-video live-lähetys) alkaa 2025/11/29. päivänä klo 15:00:00 UTC-aikaa English Northern Premier League. Täällä Bamber Bridge vs Prescot Cables live-tulosten joukosta voit löytää kaikki Bamber Bridge vs Prescot Cables aiemmat tulokset, jotka on järjestetty H2H-otteluiden mukaan.

Lisätietoja:
Bamber Bridge vs Prescot Cables H2H
Bamber Bridge vs Prescot Cables prediction
Bamber Bridge fixtures
Prescot Cables fixtures

AiScore football live score on saatavilla iPhone- ja iPad-sovelluksena, Android-sovelluksena Google Playssa ja Windows-puhelimen sovelluksena. Voit löytää meidät kaikista kaupoista eri kielillä nimellä "AiScore". Asenna AiScore-sovellus ja seuraa Bamber Bridge vs Prescot Cables livenä mobiililaitteellasi!

Näytä lisää
Maalit
Rangaistuspotku
Rangaistuspotku epäonnistui
Oma maali
Kulma
Toinen keltainen
Pelaajan vaihto
Loukkaantunut Korvaaja