imgalt
AiScore App
Katso verkkolähetystä ilmaiseksi
Lataa
Wrexham U18
Wrexham U18
England
England / 50k€
Jalkapallo Live Pisteet
English U18 Academies
Wrexham U18

Wrexham U18 siirto 2026

Wrexham U18 Siirtää
2026
Umar Nawaz 2026-06-30 Free Player Vapautettu
Rio Owen 2026-05-30 Caernarfon Lainan päättyminen
Rio Owen 2026-01-08 Caernarfon Lainassa
Wrexham U18 tilastot
  • Wrexham U18 Ajoittaa
  • Wrexham U18 Siirtää
  • Wrexham U18 Tulokset
  • Wrexham U18 Kokoonpanot
  • Wrexham U18 Parhaat maalintekijät
Ottelut tänään
  • Aston Villa U18 vs Wrexham U18 ennustus
  • Aston Villa U18 vs Wrexham U18 Live-tulokset
  • Aston Villa U18 vs Wrexham U18 H2H
  • Aston Villa U18 vs Wrexham U18 Kertoimet
Seuraava ottelu
Jalkapallo Tämän päivän ottelut Como - Manchester United
LOSC Lille - Galatasaray
Levante - Athletic Club
Aston Villa - Viking
FC Bayern Munich - Arsenal
Real Betis - Feyenoord
Club Brugge - RC Lens
Inter Milan - FC Shakhtar Donetsk
Real Madrid - RB Leipzig
Sporting CP - LASK Linz
FC Kairat Almaty - Panathinaikos
FK Jablonec - Brighton Hove Albion
Kauno Zalgiris - Brann
Trabzonspor - Heart of Midlothian F.C.
Getafe - Lugano
Pafos FC - Riga FC
Crvena Zvezda - FC Copenhagen
Sturm Graz - Marseille
Union Saint-Gilloise - Hapoel Beer Sheva
Ferencvarosi TC - SCU Torreense
Jalkapallo
Mestarien liiga 2024-25EPL Sijoitukset 2024-25Serie A Sijoitukset 2024-25LaLiga Sijoitukset 2024-25päähänBundesliga Sijoitukset 2024-25Ligue 1 Sijoitukset 2024-25Primeira Liga Sijoitukset 2024-25Belgian Pro League Sijoitukset 2024-25FIFA World CupUEFA SijoitusEnnuste
Koripallo
NBA Players Vertailu Koripallolive-pisteet NBA ajoittaa NBA Sijoitukset NBA Joukkue NBA Tilastot NBA live-pisteet CBA ajoittaa CBA Sijoitukset CBA live-pisteet
Käy paikallistetulla Jalkapallo Live Pisteet versio AiScore
Football Live Scoreฟุตบอลถ่ายทอดสดคะแนนFutebol Ao Vivo PlacarFútbol En vivo PuntuaciónFutbol Canlı SkorSepakbola Langsung SkorNogomet Uživo RezultatFootball En direct ScoreFußball Live ErgebnisФутбол Прямой эфир СчетФутбол На живо РезултатΠοδόσφαιρο Ζωντανά ΣκορFotbal Živě Skóreサッカー中継得点축구 라이브 점수
imgalt
imgalt
imgalt
Ota meihin yhteyttä
Käyttöehdot
Tietosuojakäytännöt
Copyright @ 2026 OneScore | 18+ Gamble Responsibly
AiScore's Sports Data Provider