T20 KFC Max
Redlands
Redlands
Full Time
196 - 100
Valley
Valley
Redlands won by 96 runs

Redlands vs Valley ယေဘုယျအားခေါင်းမှခေါင်း

  • Redlands
  • Valley
  • Wins
  • 2
  • 1
  • Avg Runs
  • 142.7
  • 137.0
  • Max Runs
  • 208
  • 192
  • Min Runs
  • 103
  • 107
  • Batting 1st

    • Redlands
    • Valley
    • Wins
    • 2
    • 1
    • Avg Runs
    • 142.7
    • 137.0
    • Max Runs
    • 208
    • 192
    • Min Runs
    • 103
    • 107

ခေါင်းမှတ်တမ်းမှခေါင်း

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Conor J McInerney (AUS) 35.0
  • 2 Liam Smith 28.0
  • 3 Harry John Manenti (ITA) 27.0
  • 4 Patrick Cotter 26.0
  • 5 Joshua Neill 23.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Conor J McInerney (AUS) 35.0
  • 2 Liam Smith 28.0
  • 3 Harry John Manenti (ITA) 27.0
  • 4 Patrick Cotter 26.0
  • 5 Joshua Neill 23.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Benji Floros (AUS) 150.0
  • 2 Patrick Cotter 144.4
  • 3 Bailey J Stewart 127.3
  • 4 Conor J McInerney (AUS) 125.0
  • 5 Harry John Manenti (ITA) 100.0

Best Average

    Top Bowling Performers

    Most Wickets

    • # Player
    • 1 Lloyd Pope (AUS) 2.0
    • 2 Jack Sinfield (AUS) 2.0
    • 3 Sam Heazlett (AUS) 2.0
    • 4 Lachlan Honan 1.0
    • 5 Harry John Manenti (ITA) 1.0

    Best Bowling

    • # Player
    • 1 Sam Heazlett (AUS) 2/22
    • 2 Lloyd Pope (AUS) 2/24
    • 3 Jack Sinfield (AUS) 2/24
    • 4 Mohamad Irfan 1/15
    • 5 Harry John Manenti (ITA) 1/16

    Best Economy Rate

    • # Player
    • 1 Lachlan Honan 4.3
    • 2 Thomas Biggs 4.3
    • 3 Conor J McInerney (AUS) 5.0
    • 4 Mohamad Irfan 5.0
    • 5 Harry John Manenti (ITA) 5.3

    Best Strike Rate

    • # Player
    • 1 Sam Heazlett (AUS) 9.0
    • 2 Lloyd Pope (AUS) 12.0
    • 3 Jack Sinfield (AUS) 12.0
    • 4 Harry John Manenti (ITA) 18.0
    • 5 Zanden Jeh 18.0

    H2H ရလဒ်များအတိတ်

    ရက်စွဲ
    အသင်းအဖွဲ့
    နောက်ဆုံးအချိန်

    နောက်ဆုံး 5 Redlands ကိုက်ညီမှုများ Stats ကတော့

    ပြီးခဲ့သည့် 5 , Redlands အနိုင်ရ 4 , သရေပွဲ 0 , အရှုံးပေး 1 , ကိုအနိုင်ပေး: 80.00%
    ရက်စွဲ
    အသင်းအဖွဲ့
    နောက်ဆုံးအချိန်

    နောက်ဆုံး 5 Valley ကိုက်ညီမှုများ Stats ကတော့

    ပြီးခဲ့သည့် 5 , Valley အနိုင်ရ 3 , သရေပွဲ 0 , အရှုံးပေး 2 , ကိုအနိုင်ပေး: 60.00%
    ရက်စွဲ
    အသင်းအဖွဲ့
    နောက်ဆုံးအချိန်

    Redlandsပစ္စည်းစာရင်း

    ရက်စွဲ
    အသင်းအဖွဲ့
    imgalt
    ဒေတာမရှိ

    Valleyပစ္စည်းစာရင်း

    ရက်စွဲ
    အသင်းအဖွဲ့
    imgalt
    ဒေတာမရှိ
    ခေါင်းမှတ်တမ်းမှခေါင်း

    Redlands နှင့် Valley ကို 2023 မှစ၍ 3 ကွက်လွန်းခဲ့သည်။ တစ်ခုအတွင်း Redlands 2 ကွက်သိမ်းလာသည် (ဘုရားအကွာန် 142.7, ကျောက်ကွာန်အများ 208, နှစ်နှစ်ကျောက်ကွာန် 103), Valley 1 ကွက်သိမ်းလာသည် (ဘုရားအကွာန် 137.0, ကျောက်ကွာန်အများ 192, နှစ်နှစ်ကျောက်ကွာန် 107)။
    နောက် 5 ကွက်မှ Redlands က 2 ကွက်ရှေ့ရှိသည်, 3 မှုအားဖြင့်, ကွက်မှအတည်ပြုချက်နှုန်း 153.0 ပွင့်ဆင့်သည်။
    နောက် 5 ကွက်မှ Valley က 3 ကွက်ရှေ့ရှိသည်, 2 မှုအားဖြင့်, ကွက်မှအတည်ပြုချက်နှုန်း 145.8 ပွင့်ဆင့်သည်။
    ဒီစာမျက်နှာကို Redlands vs Valley အကြားနှစ်တွင် တွေ့ရှိနေသည်၊ သုတေသနနှင့် အဆိုပါတိုင်းပြင် အကွာန်များနှင့် အခြားကြားအားဖြင့် ကွက်တစ်ခုနှင့် Valley ကို ပေးလျက်ရှိရန် ဤစာမျက်နှာမှ သွားနိုင်သော အချက်အလက်များကို ဆိုကြည့်နိုင်ပါသည်။
    Redlands vs Valley အကြားအဆင့်သတ်မှတ်ချက် 2026/11/07 တွင် 19:22 တွင် အပြင်ထွက်ပြီးသွ