Argentine Group C Tebolidun League Manchester
Central Ballester
Full Time
2 - 0
HT 0 - 0    FT 2 - 0
General Lamadrid
0' 15' 30' 45' 60' 75' 90'
FT 2-0
85'
2-0
Alvarez N.
82'
1-0
Benitez B.
HT 0-0
Sted
Estadio CSD Central Ballester

Opening odds Pre-match odds

info
  • Name: Central Ballester vs General Lamadrid
  • Date: 2025/05/11
  • Tid: 18:30:00
  • Stadion: Estadio CSD Central Ballester

Central Ballester vs General Lamadrid live score (og video online live stream) starter den 2025/05/11 kl. 18:30:00 UTC-tid i Argentine Group C Tebolidun League Manchester. Her på Central Ballester vs General Lamadrid live-scoren kan du finne alle Central Ballester vs General Lamadrid tidligere resultater sortert etter deres H2H-kamper.

Flere detaljer:
Central Ballester vs General Lamadrid H2H
Central Ballester vs General Lamadrid prediction
Central Ballester kamper
General Lamadrid kamper

AiScore football live score er tilgjengelig som iPhone- og iPad-app, Android-app på Google Play og Windows Phone-app. Du kan finne oss i alle butikker på ulike språk som "AiScore". Installer AiScore-appen og følg Central Ballester vs General Lamadrid live på mobilen din!

Vis mer
Mål
Straffe
Straff misset
Egenmål
Corner
Andre gult
Bytte
Innbytter ved skade
imgalt
imgalt
imgalt