League Cup
Kelty Hearts
After Penalties
(3) 1 - 1 (5)
HT 0 - 0    FT 1 - 1
Peterhead
0' 15' 30' 45' 60' 75' 90'
3-5
Ryan Conroy
3-5
PEN
PEN
3-4
Dylan Easton
Derek Lyle
2-4
PEN
PEN
2-3
Jamie Stevenson
Steven Boyd
1-3
PEN
PEN
1-2
Patrick Boyle
Gary Fraser
0-2
PEN
120'
Michael Tidser
Scott Brown
0-1
PEN
FT 1-1
86'
Wchodzi:R. McNab
Schodzi:Matthew Flynn
Wchodzi:H. Bakar
Schodzi:Andrew McCarthy
81'
73'
Dougie Hill
66'
1-1
Jamie Stevenson
Wchodzi:Simon Ferry
Schodzi:Ben Armour
63'
58'
Jamie Stevenson
Gary Fraser
Asysta:Scott Brown
0-1
49'
Wchodzi:Steven Boyd
Schodzi:Lyall Cameron
46'
Wchodzi:Derek Lyle
Schodzi:Alan Cook
46'
HT 0-0
39'
Thomas Reilly
Jason Brown
28'
ostatni 1, Kelty Hearts Wygrane 0, Remisy 0, Porażki 1, Wynik 2.0 i stracono 3.0 za mecz
2018/10/20
Scottish Cup
Peterhead
Peterhead
Kelty Hearts
Kelty Hearts
-1.5
3
2
L

Opening odds Pre-match odds

info
  • Name: Kelty Hearts vs Peterhead
  • Date: 2020/11/10
  • Czas: 19:45:00
  • Stadion: -

Kelty Hearts vs Peterhead live score (oraz transmisja na żywo wideo online) rozpocznie się 2020/11/10 o 19:45:00 czasu UTC w League Cup. Tutaj na żywym wyniku Kelty Hearts vs Peterhead możesz znaleźć wszystkie Kelty Hearts vs Peterhead poprzednie wyniki posortowane według meczów H2H.

Więcej szczegółów:
Kelty Hearts vs Peterhead H2H
Kelty Hearts vs Peterhead prediction
Kelty Hearts fixtures
Peterhead fixtures

AiScore football live score jest dostępny jako aplikacja na iPhone'a i iPad'a, aplikacja na Androida w Google Play oraz aplikacja na telefon z systemem Windows. Możesz nas znaleźć we wszystkich sklepach w różnych językach pod nazwą "AiScore". Zainstaluj aplikację AiScore i śledź wyniki na żywo Kelty Hearts vs Peterhead na swoim telefonie komórkowym!

Pokaż więcej
Bramki
Karny
Nietrafione karne
Gol Samobójczy
Rzut rożny
Druga zółta
Zmiana
Zmiana z powodu kontuzji