Ranji Trophy

Rajasthan vs Railways Cap la cap general

  • Rajasthan
  • Railways
  • Wins
  • 1
  • 0
  • Avg Runs
  • 167.0
  • 159.0
  • Max Runs
  • 167
  • 159
  • Min Runs
  • 167
  • 159
  • Batting 1st

    • Rajasthan
    • Railways
    • Wins
    • 1
    • 0
    • Avg Runs
    • 167.0
    • 159.0
    • Max Runs
    • 167
    • 159
    • Min Runs
    • 167
    • 159

Record Head to Head

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Chaudhary, Shivam 70.0
  • 2 Lomror, Mahipal (IND) 50.0
  • 3 Joshi, Samarpit (IND) 39.0
  • 4 Yadav, Upendra 35.0
  • 5 Khan, Salman Faruk 28.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Chaudhary, Shivam 70.0
  • 2 Lomror, Mahipal (IND) 50.0
  • 3 Joshi, Samarpit (IND) 39.0
  • 4 Yadav, Upendra 35.0
  • 5 Khan, Salman Faruk 28.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Kunal Singh Ajay Rathore (IND) 350.0
  • 2 Nagarkoti, Kamlesh (IND) 200.0
  • 3 Ahuja, Suraj Ajay (IND) 200.0
  • 4 Sharma, Karn (IND) 180.0
  • 5 Joshi, Samarpit (IND) 144.4

Best Average

  • # Player
  • 1 Lomror, Mahipal (IND) 50.0
  • 2 Ahuja, Suraj Ajay (IND) 22.0
  • 3 Menaria, Ashok (IND) 1.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Choudhary, Aniket 3.0
  • 2 Singh, Yuvraj (IND) 2.0
  • 3 Ahmed, Khaleel (IND) 2.0
  • 4 Singh, Ajay 1.0
  • 5 Soni, Dhrushant 1.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Choudhary, Aniket 3/25
  • 2 Singh, Yuvraj (IND) 2/25
  • 3 Ahmed, Khaleel (IND) 2/31
  • 4 Bishnoi, Ravi (IND) 1/28
  • 5 Soni, Dhrushant 1/34

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Chaudhary, Shivam 5.3
  • 2 Sharma, Karn (IND) 5.3
  • 3 Singh, Yuvraj (IND) 6.3
  • 4 Choudhary, Aniket 6.3
  • 5 Chahar, Rahul (IND) 6.8

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Choudhary, Aniket 8.0
  • 2 Singh, Yuvraj (IND) 12.0
  • 3 Ahmed, Khaleel (IND) 12.0
  • 4 Soni, Dhrushant 18.0
  • 5 Singh, Ajay 24.0

Rezultate H2H anterioare

Ultimele 5 Rajasthan statistici ale meciurilor

Ultimele 5 Railways statistici ale meciurilor

ultimele 5 , Railways Victorii 3 , Egaluri 0 , Înfrângeri 2 , Victorii: 60.00%
Record Head to Head

Echipele Rajasthan și Railways au jucat 1 meciuri începând din 2022. Dintre acestea, Rajasthan a câștigat 1 meciuri (Media punctelor 167.0, Puncte maxime 167, Puncte minime 167), în timp ce Railways a câștigat - meciuri (Media punctelor 159.0, Puncte maxime 159, Puncte minime 159).
În ultimele 5 meciuri, Rajasthan a câștigat 4, a pierdut 1, cu o medie de 372.6 puncte pe meci.
În ultimele 5 meciuri, Railways a câștigat 2, a pierdut 3, cu o medie de 405.0 puncte pe meci.
Această pagină listează rezultatele directe dintre echipele Rajasthan vs Railways, inclusiv cele mai mari victorii și înfrângeri dintre cele două părți, precum și statistici H2H în toate competițiile. Vă aflați pe o pagină unde puteți compara echipele Rajasthan și Railways înainte de începerea meciului. Aici puteți compara ușor statistici pentru ambele echipe.
Statistici H2H pentru Rajasthan vs Railways actualizate pe 2026/10/16 la 08:04.