Uttarakhand vs Rajasthan Cap la cap general

  • Uttarakhand
  • Rajasthan
  • Wins
  • 1
  • 2
  • Avg Runs
  • 142.3
  • 166.7
  • Max Runs
  • 160
  • 193
  • Min Runs
  • 120
  • 143
  • Batting 1st

    • Uttarakhand
    • Rajasthan
    • Wins
    • 1
    • 2
    • Avg Runs
    • 142.3
    • 166.7
    • Max Runs
    • 160
    • 193
    • Min Runs
    • 120
    • 143

Record Head to Head

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Hooda, Deepak (IND) 90.0
  • 2 Khan, Salman Faruk 47.0
  • 3 Lomror, Mahipal (IND) 38.0
  • 4 Tare, Aditya 34.0
  • 5 Kunal Singh Ajay Rathore (IND) 26.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Hooda, Deepak (IND) 90.0
  • 2 Khan, Salman Faruk 47.0
  • 3 Tare, Aditya 34.0
  • 4 Lomror, Mahipal (IND) 26.0
  • 5 Kunal Singh Ajay Rathore (IND) 26.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ashok Sharma 300.0
  • 2 Rajan Kumar (IND) 240.0
  • 3 Hooda, Deepak (IND) 180.0
  • 4 Joshi, Piyush (IND) 166.7
  • 5 Sharma, Vijay 162.5

Best Average

  • # Player
  • 1 Hooda, Deepak (IND) 90.0
  • 2 Lomror, Mahipal (IND) 38.0
  • 3 Shashwat Keshav Dangwal (IND) 25.0
  • 4 Sharma, Bharat Bhushan 24.0
  • 5 Rajan Kumar (IND) 24.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Rajan Kumar (IND) 4.0
  • 2 Tiwari, Agrim 4.0
  • 3 Ashok Sharma 4.0
  • 4 Suthar, Manav 3.0
  • 5 Nagarkoti, Kamlesh (IND) 3.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Ashok Sharma 4/16
  • 2 Tiwari, Agrim 4/58
  • 3 Rajan Kumar (IND) 4/63
  • 4 Suthar, Manav 3/21
  • 5 Bishnoi, Ravi (IND) 3/24

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Choudhary, Aniket 5.0
  • 2 Suthar, Manav 5.3
  • 3 Ashok Sharma 5.3
  • 4 Singh, Swapnil 5.8
  • 5 Bishnoi, Ravi (IND) 6.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ashok Sharma 4.5
  • 2 Suthar, Manav 8.0
  • 3 Bishnoi, Ravi (IND) 8.0
  • 4 Rajan Kumar (IND) 12.0
  • 5 Tiwari, Agrim 12.0

Ultimele 5 Uttarakhand statistici ale meciurilor

ultimele 5 , Uttarakhand Victorii 4 , Egaluri 0 , Înfrângeri 1 , Victorii: 80.00%

Ultimele 5 Rajasthan statistici ale meciurilor

Record Head to Head

Echipele Uttarakhand și Rajasthan au jucat 3 meciuri începând din 2022. Dintre acestea, Uttarakhand a câștigat 1 meciuri (Media punctelor 142.3, Puncte maxime 160, Puncte minime 120), în timp ce Rajasthan a câștigat 2 meciuri (Media punctelor 166.7, Puncte maxime 193, Puncte minime 143).
În ultimele 5 meciuri, Uttarakhand a câștigat 2, a pierdut 3, cu o medie de 420.0 puncte pe meci.
În ultimele 5 meciuri, Rajasthan a câștigat 4, a pierdut 1, cu o medie de 372.6 puncte pe meci.
Această pagină listează rezultatele directe dintre echipele Uttarakhand vs Rajasthan, inclusiv cele mai mari victorii și înfrângeri dintre cele două părți, precum și statistici H2H în toate competițiile. Vă aflați pe o pagină unde puteți compara echipele Uttarakhand și Rajasthan înainte de începerea meciului. Aici puteți compara ușor statistici pentru ambele echipe.
Statistici H2H pentru Uttarakhand vs Rajasthan actualizate pe 2026/10/15 la 22:12.