Emirates D10
Dubai
Dubai
Full Time
134 - 105
Ecb Blues
Ecb Blues
Dubai won by 29 runs

Dubai vs Ecb Blues Na splošno v glavo

  • Dubai
  • Ecb Blues
  • Wins
  • 3
  • 11
  • Avg Runs
  • 113.1
  • 119.1
  • Max Runs
  • 200
  • 171
  • Min Runs
  • 70
  • 81
  • Batting 1st

    • Dubai
    • Ecb Blues
    • Wins
    • 3
    • 11
    • Avg Runs
    • 113.1
    • 119.1
    • Max Runs
    • 200
    • 171
    • Min Runs
    • 70
    • 81

Posnetek glave do glave

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Vritiya Aravind 64.0
  • 2 Safeer Rana Tariq 46.0
  • 3 Valthapa, Ashwanth 40.0
  • 4 Chundangapoyil Puthiyapurayil Rizwan (ARE) 39.0
  • 5 Mohammed Farazuddin 31.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Vritiya Aravind 45.0
  • 2 Safeer Rana Tariq 42.0
  • 3 Valthapa, Ashwanth 39.0
  • 4 Chundangapoyil Puthiyapurayil Rizwan (ARE) 39.0
  • 5 Taimoor Ali 27.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Nawaz, Shahid (PAK) 160.0
  • 2 Vishnu Sukumaran (ARE) 155.6
  • 3 Mohammed Farazuddin 140.9
  • 4 Ronak Sudesh Panoly 127.3
  • 5 Adhitya Shetty (ARE) 126.7

Best Average

  • # Player
  • 1 Chundangapoyil Puthiyapurayil Rizwan (ARE) 39.0
  • 2 Mohammed Farazuddin 31.0
  • 3 Ammar Badami (ARE) 16.0
  • 4 Malik, Abdul 13.0
  • 5 Mubeen Ali 8.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Mohammad Ahmed Shafiq 4.0
  • 2 Rahul Neelesh Bhatia (ARE) 4.0
  • 3 Malik, Abdul 3.0
  • 4 Sharma, Yug 2.0
  • 5 Nawaz, Shahid (PAK) 2.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Rahul Neelesh Bhatia (ARE) 4/28
  • 2 Mohammad Ahmed Shafiq 4/44
  • 3 Malik, Abdul 3/62
  • 4 Sanchit Sharma (ARE) 2/11
  • 5 Sharma, Yug 2/16

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Vishnu Sukumaran (ARE) 2.0
  • 2 Sanchit Sharma (ARE) 2.8
  • 3 Sharma, Yug 4.0
  • 4 Rahul Neelesh Bhatia (ARE) 4.7
  • 5 Hazrat Bilal 5.1

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Vishnu Sukumaran (ARE) 6.0
  • 2 Rahul Neelesh Bhatia (ARE) 9.0
  • 3 Chundangapoyil Puthiyapurayil Rizwan (ARE) 9.0
  • 4 Mohammad Ahmed Shafiq 12.0
  • 5 Sharma, Yug 12.0

Statistika zadnjih 5 Dubai tekem

Zadnje 5 , Dubai Zmage 1 , Neodločeni izidi 1 , Porazi 3 , Zmage: 20.00%

Statistika zadnjih 5 Ecb Blues tekem

Zadnje 5 , Ecb Blues Zmage 4 , Neodločeni izidi 0 , Porazi 1 , Zmage: 80.00%

Dubai Urnik

datum
ekipo
imgalt
No data

Ecb Blues Urnik

datum
ekipo
imgalt
No data
Posnetek glave do glave

Ekipe Dubai in Ecb Blues sta odigrali 14 tekme od 2020. Med njimi je Dubai zmagal 3 tekme (Povprečje doseženih točk 113.1, Največ doseženih točk 200, Najmanj doseženih točk 70), Ecb Blues pa je zmagal 11 tekem (Povprečje doseženih točk 119.1, Največ doseženih točk 171, Najmanj doseženih točk 81).
V zadnjih 5 tekmah je Dubai zmagal 3, izgubil 1, s povprečjem 151.4 doseženih točk na tekmo.
V zadnjih 5 tekmah je Ecb Blues zmagal 4, izgubil 1, s povprečjem 122.8 doseženih točk na tekmo.
Na tej strani je naveden medsebojni zapis Dubai vs Ecb Blues, vključno z največjimi zmagami in porazi med ekipama ter statistiko H2H v vseh tekmovanjih. Tukaj se nahajate na strani, kjer lahko primerjate ekipi Dubai in Ecb Blues pred začetkom tekme. Tu lahko enostavno primerjate statistiko obeh ekip.
H2H statistika Dubai vs Ecb Blues je bila nazadnje posodobljena 2026/06/29 ob 17:21.