T20 KFC Max
Redlands
Redlands
Full Time
196 - 100
Valley
Valley
Redlands won by 96 runs

Redlands vs Valley Na splošno v glavo

  • Redlands
  • Valley
  • Wins
  • 2
  • 1
  • Avg Runs
  • 142.7
  • 137.0
  • Max Runs
  • 208
  • 192
  • Min Runs
  • 103
  • 107
  • Batting 1st

    • Redlands
    • Valley
    • Wins
    • 2
    • 1
    • Avg Runs
    • 142.7
    • 137.0
    • Max Runs
    • 208
    • 192
    • Min Runs
    • 103
    • 107

Posnetek glave do glave

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Conor J McInerney (AUS) 35.0
  • 2 Liam Smith 28.0
  • 3 Harry John Manenti (ITA) 27.0
  • 4 Patrick Cotter 26.0
  • 5 Joshua Neill 23.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Conor J McInerney (AUS) 35.0
  • 2 Liam Smith 28.0
  • 3 Harry John Manenti (ITA) 27.0
  • 4 Patrick Cotter 26.0
  • 5 Joshua Neill 23.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Benji Floros (AUS) 150.0
  • 2 Patrick Cotter 144.4
  • 3 Bailey J Stewart 127.3
  • 4 Conor J McInerney (AUS) 125.0
  • 5 Harry John Manenti (ITA) 100.0

Best Average

    Top Bowling Performers

    Most Wickets

    • # Player
    • 1 Lloyd Pope (AUS) 2.0
    • 2 Jack Sinfield (AUS) 2.0
    • 3 Sam Heazlett 2.0
    • 4 Lachlan Honan 1.0
    • 5 Harry John Manenti (ITA) 1.0

    Best Bowling

    • # Player
    • 1 Sam Heazlett 2/22
    • 2 Lloyd Pope (AUS) 2/24
    • 3 Jack Sinfield (AUS) 2/24
    • 4 Mohamad Irfan 1/15
    • 5 Harry John Manenti (ITA) 1/16

    Best Economy Rate

    • # Player
    • 1 Lachlan Honan 4.3
    • 2 Thomas Biggs 4.3
    • 3 Conor J McInerney (AUS) 5.0
    • 4 Mohamad Irfan 5.0
    • 5 Harry John Manenti (ITA) 5.3

    Best Strike Rate

    • # Player
    • 1 Sam Heazlett 9.0
    • 2 Lloyd Pope (AUS) 12.0
    • 3 Jack Sinfield (AUS) 12.0
    • 4 Harry John Manenti (ITA) 18.0
    • 5 Zanden Jeh 18.0

    Pretekli rezultati H2H

    Statistika zadnjih 5 Redlands tekem

    Zadnje 5 , Redlands Zmage 4 , Neodločeni izidi 0 , Porazi 1 , Zmage: 80.00%

    Statistika zadnjih 5 Valley tekem

    Zadnje 5 , Valley Zmage 3 , Neodločeni izidi 0 , Porazi 2 , Zmage: 60.00%

    Redlands Urnik

    Valley Urnik

    datum
    ekipo
    imgalt
    No data
    Posnetek glave do glave

    Ekipe Redlands in Valley sta odigrali 3 tekme od 2023. Med njimi je Redlands zmagal 2 tekme (Povprečje doseženih točk 142.7, Največ doseženih točk 208, Najmanj doseženih točk 103), Valley pa je zmagal 1 tekem (Povprečje doseženih točk 137.0, Največ doseženih točk 192, Najmanj doseženih točk 107).
    V zadnjih 5 tekmah je Redlands zmagal 2, izgubil 3, s povprečjem 152.4 doseženih točk na tekmo.
    V zadnjih 5 tekmah je Valley zmagal 3, izgubil 2, s povprečjem 145.8 doseženih točk na tekmo.
    Na tej strani je naveden medsebojni zapis Redlands vs Valley, vključno z največjimi zmagami in porazi med ekipama ter statistiko H2H v vseh tekmovanjih. Tukaj se nahajate na strani, kjer lahko primerjate ekipi Redlands in Valley pred začetkom tekme. Tu lahko enostavno primerjate statistiko obeh ekip.
    H2H statistika Redlands vs Valley je bila nazadnje posodobljena 2026/08/31 ob 13:13.