imgalt
AiScore App
Ndiq falas transmetimin live
Shkarko
Coventry U21
Coventry U21
England
England / 50k€
Futboll Drejtëpërdrejt Pikët
English U21 Professional Development League 2
Coventry U21

Coventry U21 transfero 2026

Coventry U21 Transferimi
2026
Harvey Broad 2026-08-13 AFC Fylde Hua
Kai Yearn 2026-07-23 Brackley Town Nënshkruar
Callum Perry 2026-07-20 Cambridge United Hua
Isaac Moore 2026-07-06 Walsall Hua
Greg Sandiford 2026-06-30 Free player I lëshuar
Aidan Dausch 2026-05-30 Scunthorpe United Fundi I periudhëssë huasë
Isaac Moore 2026-05-30 Solihull Moors Fundi I periudhëssë huasë
Harvey Broad 2026-05-30 Dagenham Redbridge Fundi I periudhëssë huasë
Callum Perry 2026-05-30 Rochdale Fundi I periudhëssë huasë
Isaac Moore 2026-02-15 Solihull Moors Hua
Aidan Dausch 2026-02-06 Scunthorpe United Hua
Isaac Moore 2026-01-26 Forest Green Rovers Fundi I periudhëssë huasë
Justin Obikwu 2026-01-18 Queens Park Rangers Nënshkruar
Justin Obikwu 2026-01-16 Lincoln City Fundi I periudhëssë huasë
Callum Perry 2026-01-14 Rochdale Hua
Aidan Dausch 2026-01-08 Forest Green Rovers Fundi I periudhëssë huasë
Kai Yearn 2026-01-04 Maidenhead United Fundi I periudhëssë huasë
Coventry U21 statistikat
  • Coventry U21 Programi
  • Coventry U21 Transferimi
  • Coventry U21 Rezultatet
  • Coventry U21 Formacionet
  • Coventry U21 Shënuesit kryesorë
Ndeshjet Sot
  • Bolton Wanderers U21 vs Coventry U21 parashikim
  • Bolton Wanderers U21 vs Coventry U21 Rezultati drejtpërdrejt
  • Bolton Wanderers U21 vs Coventry U21 KMK
  • Bolton Wanderers U21 vs Coventry U21 Gjasat
Ndeshja tjetër
Futboll Ndeshjet e sotme Racing Santander - Elche CF
FC Bayern Munich - VfB Stuttgart
AC Milan - Venezia
LOSC Lille - Paris Saint Germain
Crystal Palace - Manchester City
Deportivo Alavés - Villarreal CF
Liverpool - Nottingham Forest
RB Leipzig - Borussia Monchengladbach
1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt
FC Köln - TSG Hoffenheim
1. FSV Mainz 05 - SC Paderborn 07
SV 07 Elversberg - Bayer 04 Leverkusen
Bournemouth AFC - Everton
Coventry City - Hull City
Levante - Real Betis
RC Strasbourg Alsace - RC Lens
Tottenham Hotspur - Newcastle United
Borussia Dortmund - Hamburger SV
Monza - Udinese
Fiorentina - Frosinone
Futboll
UEFA Liga e Kampionëve 2024-25EPL Renditja 2024-25Serie A Renditja 2024-25LaLiga Renditja 2024-25kokë për kokëBundesliga Renditja 2024-25Ligue 1 Renditja 2024-25Primeira Liga Renditja 2024-25Belgian Pro League Renditja 2024-25Kupa e BotësUEFA KlasifikimiParashikim
Basketboll
NBA Players Krahasimi Basketbollrezultati i drejtpërdrejtë NBA orar NBA Renditja NBA Skuadër NBA Statistika NBA rezultati i drejtpërdrejtë CBA orar CBA Renditja CBA rezultati i drejtpërdrejtë
Vizitoni lokalizuar Futboll Versioni Live Score e AiScore
Football Live Scoreฟุตบอลถ่ายทอดสดคะแนนFutebol Ao Vivo PlacarFútbol En vivo PuntuaciónFutbol Canlı SkorSepakbola Langsung SkorNogomet Uživo RezultatFootball En direct ScoreFußball Live ErgebnisФутбол Прямой эфир СчетФутбол На живо РезултатΠοδόσφαιρο Ζωντανά ΣκορFotbal Živě Skóreサッカー中継得点축구 라이브 점수
imgalt
imgalt
imgalt
Na kontaktoni
Kushtet e shërbimit
Politikën tonë të privatësisë
Copyright @ 2026 OneScore | 18+ Gamble Responsibly
AiScore's Sports Data Provider