imgalt
Basketball
English
Basketball Live Score >

Basketball Today’s Matches

Basketball Today’s Matches
Total:286 Matches found for Today
USA
USA : National Basketball Association
08:00
-
Indiana Pacers
Indiana Pacers
Miami Heat
Miami Heat
08:00
-
Washington Wizards
Washington Wizards
Cleveland Cavaliers
Cleveland Cavaliers
08:30
-
Atlanta Hawks
Atlanta Hawks
Philadelphia 76ers
Philadelphia 76ers
08:30
-
Brooklyn Nets
Brooklyn Nets
Minnesota Timberwolves
Minnesota Timberwolves
09:00
-
Houston Rockets
Houston Rockets
Orlando Magic
Orlando Magic
09:30
-
Dallas Mavericks
Dallas Mavericks
New Orleans Pelicans
New Orleans Pelicans
10:00
-
Utah Jazz
Utah Jazz
Boston Celtics
Boston Celtics
11:00
-
Golden State Warriors
Golden State Warriors
Phoenix Suns
Phoenix Suns
11:00
-
Los Angeles Lakers
Los Angeles Lakers
Los Angeles Clippers
Los Angeles Clippers
Greece
Greece : Greek Basket League
23:00
-
AEK Athens
AEK Athens
Prometheus
Prometheus
23:00
-
Apollon Patras
Apollon Patras
Paok Sharon Leki
Paok Sharon Leki
Turkey
Turkey : Turkey Basketball League
20:30
-
Maik Ze Fendi
Maik Ze Fendi
Turk Telekom
Turk Telekom
Israel
Israel : Israel Basketball Super League
23:59
-
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Tel-Aviv
Hapoel Tel-Aviv
Europe
Europe : Adriatic Basketball League
01:00
-
Split
Split
Borac
Borac
France
France : France Ligue Nationale de Basket
03:30
-
Le Portel
Le Portel
Strasbourg
Strasbourg
23:59
-
Monaco
Monaco
Chalons-Reims
Chalons-Reims
Lithuania
Lithuania : Lietuvos krepsinio lyga
23:00
-
Jonava
Jonava
Siauliai
Siauliai
23:00
-
Kauno Atletas
Kauno Atletas
Neptunas Klaipeda
Neptunas Klaipeda
23:20
-
Pieno Zvaigzdes
Pieno Zvaigzdes
U.Juventus
U.Juventus
Poland
Poland : Poland Liga Koszykówki
00:30
-
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Spojnia
Spojnia
02:30
-
Trefl Sopot
Trefl Sopot
Dabrowa Gornicza
Dabrowa Gornicza
Belgium
Belgium : Belgium Basketball League Division I
03:30
-
Dexia Mons-Hainaut
Dexia Mons-Hainaut
Port of Antwerp Giants
Port of Antwerp Giants
03:30
-
Kangoeroes Basketball Willebroek
Kangoeroes Basketball Willebroek
Royal Atomia Brussels
Royal Atomia Brussels
03:30
-
Telindus Oostende
Telindus Oostende
Limburg
Limburg
03:30
-
Stella Artois Leuven Bears
Stella Artois Leuven Bears
Belgacom Liege Basket
Belgacom Liege Basket
Ukraine
Ukraine : Ukrainian Basketball Super League
01:00
-
BC Dnipro
BC Dnipro
MBC Mykolaiv
MBC Mykolaiv
01:30
-
Kharkivski Sokoly
Kharkivski Sokoly
Kryvbas Basket
Kryvbas Basket
02:00
-
Prometey
Prometey
Khimik Yuzhne
Khimik Yuzhne
20:00
-
Kyiv Basket
Kyiv Basket
Budivelnyk
Budivelnyk
22:00
-
Ternopil Tneu
Ternopil Tneu
Cherkaski Mavpy
Cherkaski Mavpy
Romania
Romania : Romanian Liga Nationala Men's basketball
23:00
-
CSM Oradea
CSM Oradea
CSU Asesoft Ploiesti
CSU Asesoft Ploiesti
23:59
-
CSU Atlassib Sibiu
CSU Atlassib Sibiu
Phoenix Galati
Phoenix Galati
23:59
-
U-Mobitelco BT Cluj Napoca
U-Mobitelco BT Cluj Napoca
Rapid Bucuresti
Rapid Bucuresti
Norway
Norway : Norway Basketligaen Norge
01:30
-
Froya
Froya
Baerum Basket
Baerum Basket
22:00
-
Fyllingen
Fyllingen
Nidaros Jets Sverresborg
Nidaros Jets Sverresborg
Portugal
Portugal : Portugal Liga de Basquetebol
23:00
-
Lisboa e Benfica
Lisboa e Benfica
Illiabum Clube
Illiabum Clube
Finland
Finland : Finland Korisliiga
00:30
-
Lapuan Korikobrat
Lapuan Korikobrat
Karma Podebrady
Karma Podebrady
23:00
-
UU-Korihait
UU-Korihait
KTP Basket
KTP Basket
23:00
-
BC Nokia
BC Nokia
Tampereen Pyrinto
Tampereen Pyrinto
23:00
-
Salon Vilpas
Salon Vilpas
Kauhajoen Karhu
Kauhajoen Karhu
23:00
-
Kouvot
Kouvot
Joensuun Kataja
Joensuun Kataja
23:00
-
Nilan Bisons
Nilan Bisons
Helsinky Seagulls
Helsinky Seagulls
Sweden
Sweden : Swedish Basketball League
02:04
-
Norrkoping Dolphins
Norrkoping Dolphins
Koping Stars
Koping Stars
02:04
-
KFUM Nassjo
KFUM Nassjo
KFUM Fryshuset
KFUM Fryshuset
02:04
-
Umea BSKT
Umea BSKT
Boras Basket
Boras Basket
Slovenia
Slovenia : Slovenian Premier A Basketball League
01:00
-
Zlatorog Lasko
Zlatorog Lasko
Podcetrtek
Podcetrtek
Denmark
Denmark : Danish Basketball League
20:00
-
Copenhagen
Copenhagen
Vaerlose
Vaerlose
22:00
-
Copenhagen Wolfpack
Copenhagen Wolfpack
BK Amager
BK Amager
Russia
Russia : Russia Basketball Super League
18:00
-
BC Novosibirsk
BC Novosibirsk
Uralmash Ekaterinburg
Uralmash Ekaterinburg
18:00
-
Altay Basket Barnaul
Altay Basket Barnaul
Temp Sumz Revda
Temp Sumz Revda
19:00
-
BC Khimki Moscow Region
BC Khimki Moscow Region
Dynamo Vladivostok
Dynamo Vladivostok
20:00
-
Ugra University
Ugra University
Irkutsk
Irkutsk
21:00
-
Lokomotiv Kuban II
Lokomotiv Kuban II
CSKA Moscow 2
CSKA Moscow 2
23:00
-
SBSK BC Samara
SBSK BC Samara
MBA Moscow
MBA Moscow
23:59
-
Runa Mosow
Runa Mosow
Rodniki Izhevsk
Rodniki Izhevsk
Turkey
Turkey : Turkey Basketball League 2
19:00
-
Budo Gemlik
Budo Gemlik
Fethiye Belediye
Fethiye Belediye
20:45
-
Samsunspor
Samsunspor
Mamak Belediyesi
Mamak Belediyesi
20:45
-
Mersin BSB
Mersin BSB
Antalya Gunesi
Antalya Gunesi
22:30
-
TED Ankara Kolejliler
TED Ankara Kolejliler
Bakkei
Bakkei
Greece
Greece : Greek A2 Basket League
23:00
-
Agriniou
Agriniou
AO Triton
AO Triton
23:00
-
Pagrati
Pagrati
Daphne
Daphne
23:00
-
Amyntas
Amyntas
Eleftheroupoli
Eleftheroupoli
23:00
-
AS Karditsas
AS Karditsas
Oiakas Nafpliou
Oiakas Nafpliou
23:00
-
Panerythraikos
Panerythraikos
Marousi Costa Coffee
Marousi Costa Coffee
23:00
-
AE Psyhiko Athens
AE Psyhiko Athens
Kavala
Kavala
23:00
-
AS Koroivos Amaliadas
AS Koroivos Amaliadas
GS Harilaos Trikoupis
GS Harilaos Trikoupis
France
France : French Ligue Nationale de Basket Pro B
03:00
-
Aix-Maurienne
Aix-Maurienne
Antibes
Antibes
03:00
-
ASA
ASA
Evreux
Evreux
03:00
-
Saint Quentin
Saint Quentin
Nancy
Nancy
03:00
-
Lille
Lille
Denain Voltaire
Denain Voltaire
03:00
-
Tours
Tours
Elan Chalon-Saone
Elan Chalon-Saone
03:00
-
Vichy
Vichy
Saint Chamond
Saint Chamond
03:00
-
Rouen
Rouen
Boulazac
Boulazac
Spain
Spain : Spain Liga Espana Baloncesto
02:00
-
Basquet Girona
Basquet Girona
CB Penas Huesca
CB Penas Huesca
Australia
Australia : Australia National Basketball League
17:00
-
South East Melbourne
South East Melbourne
New Zealand Breakers
New Zealand Breakers
South Korea
South Korea : Korean Basketball League
14:00
-
Jeonju KCC Egis
Jeonju KCC Egis
Wonju Dongbu Promy
Wonju Dongbu Promy
14:00
-
Seoul Samsung Thunders
Seoul Samsung Thunders
Daegu Orions
Daegu Orions
16:00
-
Ulsan Mobis Phoebus
Ulsan Mobis Phoebus
Seoul SK Knights
Seoul SK Knights
16:00
-
Inchon Etland Blackslamer
Inchon Etland Blackslamer
Busan KTF Sonicboom
Busan KTF Sonicboom
Japan
Japan : Japan B1 League
13:05
-
Rerakamuy Hokkaido
Rerakamuy Hokkaido
Yokohama B-Corsairs
Yokohama B-Corsairs
13:05
-
Kyoto Hannaryz
Kyoto Hannaryz
Gunma Crane Thunders
Gunma Crane Thunders
13:05
-
Ryukyu Golden Kings
Ryukyu Golden Kings
Toyama Grouses
Toyama Grouses
13:05
-
Nagano Shinshu Brave Warriors
Nagano Shinshu Brave Warriors
Utsunomiya Brex
Utsunomiya Brex
14:05
-
Nagoya Diamond Dolphins
Nagoya Diamond Dolphins
Shimane Susanoo Magic
Shimane Susanoo Magic
14:05
-
Osaka Seven Fukujin
Osaka Seven Fukujin
Hiroshima Dragonflies
Hiroshima Dragonflies
15:05
-
Chiba Jets
Chiba Jets
Tsukuba Robots
Tsukuba Robots
16:05
-
Toyota Alvark
Toyota Alvark
Toshiba Brave Thunders
Toshiba Brave Thunders
16:05
-
Hamamatsu Higashimikawa
Hamamatsu Higashimikawa
Aisin Sea Horses
Aisin Sea Horses
16:05
-
Niigata Swan
Niigata Swan
Akita Northern Happinets
Akita Northern Happinets
Asia
Asia : ASEAN AirAsia Basketball League
17:00
-
Fubon Braves
Fubon Braves
Formosa Dreamers
Formosa Dreamers
Japan
Japan : Japan B2 League
14:00
-
Rizing Fukuoka
Rizing Fukuoka
Bambitious Nara
Bambitious Nara
14:00
-
Ehime Orange Vikings
Ehime Orange Vikings
Fukushima Fire Bonds
Fukushima Fire Bonds
15:00
-
Saga Ballooners
Saga Ballooners
Otsuka Alphas
Otsuka Alphas
16:00
-
Nishinomiya Storks
Nishinomiya Storks
Yamagata Wyverns
Yamagata Wyverns
17:00
-
Sendai 89
Sendai 89
Kumamoto Volters
Kumamoto Volters
17:00
-
Aomori Watts
Aomori Watts
Earth Friends Tokyo Z
Earth Friends Tokyo Z
France
France : France Nationale 1
03:00
-
Caen Basket
Caen Basket
SOPCC
SOPCC
03:00
-
Vosges
Vosges
Avignon Le Pontet
Avignon Le Pontet
03:00
-
Union Rennes Basket 35
Union Rennes Basket 35
Stade Rochelais Rupella
Stade Rochelais Rupella
03:00
-
Lyonso Basket
Lyonso Basket
Kaysersberg
Kaysersberg
03:00
-
Angers
Angers
Bordeaux
Bordeaux
03:00
-
Tarbes
Tarbes
Aurore
Aurore
03:30
-
Dax Gamarde
Dax Gamarde
Toulouse
Toulouse
Slovenia
Slovenia : Slovenia Woman's Div 1
03:00
-
Ledita Women
Ledita Women
Maribor Women
Maribor Women
Serbia
Serbia : Serbia Basketball League
01:00
-
Radnicki Kragujevac
Radnicki Kragujevac
KK Dunav
KK Dunav
Latvia
Latvia : Latvia LBL2
01:00
-
Livani
Livani
VEF Riga Juniors
VEF Riga Juniors
01:30
-
Talsi
Talsi
Kandava/Anzage
Kandava/Anzage
England
England : British Basketball League
03:30
-
Bristol Academy Flyers
Bristol Academy Flyers
Guildford Heat
Guildford Heat
03:30
-
Newcastle Eagles
Newcastle Eagles
London Lions
London Lions
03:30
-
Sheffield Sharks
Sheffield Sharks
Airwaves Plymouth Raiders
Airwaves Plymouth Raiders
04:00
-
Leicester Riders
Leicester Riders
Glasgow Rocks
Glasgow Rocks
Germany
Germany : German Basketball Bundesliga
03:30
-
LTi Giessen 46ers
LTi Giessen 46ers
Ratiopharm Ulm
Ratiopharm Ulm
Italy
Italy : Italy Serie A2
03:30
-
Europromotion Legnano
Europromotion Legnano
All Food Enic Firenze
All Food Enic Firenze
Spain
Spain : Spain Liga EBA
03:30
-
Estudiantes Madrid II
Estudiantes Madrid II
Transportes Gobra Guimar
Transportes Gobra Guimar
Portugal
Portugal : Portugal Nacional 2A
05:15
-
GRIB
GRIB
Bolacesto
Bolacesto
USA
USA : National Collegiate Athletic Association
06:00
-
North Carolina At
North Carolina At
Carver Bible College
Carver Bible College
07:00
-
Boston College
Boston College
Notre Dame
Notre Dame
08:00
-
Presbyterian
Presbyterian
Bob Jones University
Bob Jones University
08:00
-
Northeastern
Northeastern
Colgate
Colgate
08:00
-
Canisius
Canisius
Fairfield University
Fairfield University
08:00
-
Iona
Iona
Rider
Rider
08:00
-
Cornell
Cornell
Coppin State
Coppin State
08:00
-
Furman
Furman
College of Charleston
College of Charleston
08:00
-
South Florida
South Florida
South Carolina State
South Carolina State
08:00
-
Quinnipiac
Quinnipiac
St Peter's
St Peter's
08:00
-
St. John's
St. John's
Kansas
Kansas
08:00
-
Niagara
Niagara
Monmouth University
Monmouth University
08:00
-
Siena College
Siena College
Manhattan
Manhattan
09:00
-
Houston
Houston
Bryant University
Bryant University
09:00
-
Utah Valley State
Utah Valley State
Yellowstone Chris.
Yellowstone Chris.
09:00
-
University of texas at austin
University of texas at austin
Texas-Rio Grande Valley
Texas-Rio Grande Valley
09:00
-
Louisiana Lafayette
Louisiana Lafayette
New Orleans
New Orleans
09:00
-
Virginia
Virginia
Pittsburgh
Pittsburgh
09:00
-
Texas El Paso
Texas El Paso
New Mexico State
New Mexico State
09:00
-
Illinois
Illinois
Rutgers Newark
Rutgers Newark
09:00
-
South Dakota
South Dakota
Waldorf
Waldorf
09:00
-
South Dakota State
South Dakota State
University of Minnesota, Morris
University of Minnesota, Morris
10:00
-
Boise State Broncos
Boise State Broncos
Tulsa
Tulsa
10:00
-
Purdue University
Purdue University
Iowa
Iowa
11:00
-
Cal State Bakersfield
Cal State Bakersfield
Benedictine(IL)
Benedictine(IL)
11:00
-
San Jose State
San Jose State
North Dakota
North Dakota
11:00
-
UCSB
UCSB
Pepperdine University
Pepperdine University
11:00
-
California Irvine
California Irvine
Bethesda University
Bethesda University
11:00
-
Portland
Portland
Virginia Military
Virginia Military
11:00
-
Becas Fetter
Becas Fetter
Benedictine Mesa(AZ)
Benedictine Mesa(AZ)
Chile
Chile : Chile LNB Segunda
06:00
-
Arabe de Valparaiso LNB2
Arabe de Valparaiso LNB2
CD Boston College
CD Boston College
06:30
-
Stadio Italiano LNB2
Stadio Italiano LNB2
Truenos de Talca LNB2
Truenos de Talca LNB2
07:00
-
Liceo Curico LNB2
Liceo Curico LNB2
Prat
Prat
08:00
-
Brisas LNB2
Brisas LNB2
Tinguiririca
Tinguiririca
08:00
-
CD Manquehue
CD Manquehue
Sportiva Italiana LNB2
Sportiva Italiana LNB2
Chile
Chile : Chile Women's Liga Nacional
06:00
-
Primorje Women
Primorje Women
Pumas Sorno Women
Pumas Sorno Women
Brazil
Brazil : Brasil Novo Basquete
06:30
-
Paulistano Amil
Paulistano Amil
Financeira Brasilia
Financeira Brasilia
07:00
-
Mogi das Cruzes
Mogi das Cruzes
Sky Basquete Cearense
Sky Basquete Cearense
07:00
-
Corinthians Paulista
Corinthians Paulista
Cerrado
Cerrado
07:30
-
Pato
Pato
Unifacisa
Unifacisa
Chile
Chile : Chile Liga Nacional Basketball
07:00
-
Temuco
Temuco
Universidad Concepcion
Universidad Concepcion
Tunisia
Tunisia : Tunisia Basketball League
01:00
-
ES Goulette
ES Goulette
AS Hammamet
AS Hammamet
02:00
-
Polpharma Starogard Gdanski
Polpharma Starogard Gdanski
Kotwica Kolobrzeg
Kotwica Kolobrzeg
Uruguay
Uruguay : Uruguay Basketball League
07:30
-
Hebraica Macabi
Hebraica Macabi
Defensor Sporting
Defensor Sporting
08:15
-
Malvin
Malvin
Nacional Montevideo
Nacional Montevideo
08:15
-
AtletIco Olympia
AtletIco Olympia
Bigua
Bigua
Czech
Czech : Czech Women's Liga1
00:00
Q1
Bizuterie Jablonec Women
Bizuterie Jablonec Women
Sokol Pecky Women
Sokol Pecky Women
3
11
USA
USA : NBA Development League
08:00
-
Grand Rapids Gold
Grand Rapids Gold
Wisconsin Herd
Wisconsin Herd
08:00
-
Westchester Knicks
Westchester Knicks
College Park Skyhawks
College Park Skyhawks
09:00
-
Memphis Hustle
Memphis Hustle
Lakeland Magic
Lakeland Magic
09:00
-
Sioux Falls Skyforce
Sioux Falls Skyforce
Fort Wayne Mad Ants
Fort Wayne Mad Ants
09:30
-
Austin Spurs
Austin Spurs
Greensboro Swarm
Greensboro Swarm
11:00
-
Santa Cruz Warriors
Santa Cruz Warriors
South Bay Lakers
South Bay Lakers
11:00
-
G League Ignite
G League Ignite
Oklahoma City Blue
Oklahoma City Blue
Argentina
Argentina : Argentinian Liga Nacional de Bosquetbol
08:00
-
Instituto de Cordoba
Instituto de Cordoba
Boca Juniors
Boca Juniors
08:00
-
Gimnasia Comodoro
Gimnasia Comodoro
Union Progresista
Union Progresista
09:00
-
Union de Formosa
Union de Formosa
Obera TC
Obera TC
Argentina
Argentina : Argentina La Liga
08:00
-
Barrio Parque
Barrio Parque
Deportivo Norte
Deportivo Norte
08:00
-
Independiente de Oliva
Independiente de Oliva
Ameghino
Ameghino
08:00
-
Tucuman
Tucuman
Rivadavia
Rivadavia
08:00
-
Atletico Lanus
Atletico Lanus
Ciclista
Ciclista
08:00
-
Gimnasia y Esgrima La Plata
Gimnasia y Esgrima La Plata
Pergamino Basket
Pergamino Basket
08:00
-
Estudiantes Olavarria
Estudiantes Olavarria
Del Progreso
Del Progreso
08:00
-
Racing Chivilcoy
Racing Chivilcoy
Zarate Basket
Zarate Basket
08:00
-
Quilmes
Quilmes
Deportivo Viedma
Deportivo Viedma
08:30
-
Atletico Echague Parana
Atletico Echague Parana
San Isidro
San Isidro
08:30
-
Rocamora
Rocamora
Bahia Basket ABB
Bahia Basket ABB
08:30
-
Salta
Salta
Jachal Basquetbol Club
Jachal Basquetbol Club
Argentina
Argentina : Argentina LDD
08:00
-
Argentino LDD
Argentino LDD
Platense LDD
Platense LDD
09:00
-
Olimpico LDD
Olimpico LDD
Comunicaciones LDD
Comunicaciones LDD
09:00
-
Ferrol LDD
Ferrol LDD
Regatas LDD
Regatas LDD
09:00
-
Riachuelo LDD
Riachuelo LDD
San Martin LDD
San Martin LDD
International
International : Club Friendship
08:00
-
San Marcos U23
San Marcos U23
Lincoln U23
Lincoln U23
10:00
-
Seven U23
Seven U23
Santa Tecla B. C. U23
Santa Tecla B. C. U23
10:00
-
Tigres U23
Tigres U23
Bulldogs U23
Bulldogs U23
15:00
-
Parma Perm Women
Parma Perm Women
Spartak Noginsk B Women
Spartak Noginsk B Women
18:00
-
Tropical Royals
Tropical Royals
Kampala Rockets
Kampala Rockets
19:30
-
CDEFF Women
CDEFF Women
AD Vagos Women
AD Vagos Women
20:00
-
Our Savior
Our Savior
Rez Life
Rez Life
20:00
-
Gran Canaria 2
Gran Canaria 2
CB Cornella
CB Cornella
20:00
-
Harem
Harem
Karsiyaka Belediye
Karsiyaka Belediye
22:00
-
Delikatesas
Delikatesas
Suduva-Mantinga
Suduva-Mantinga
North America
North America : Nicaragua LSB
08:30
-
Real Esteli
Real Esteli
Brumas de Jinotega
Brumas de Jinotega
Panama
Panama : Panama Liga Profesional
09:00
-
Correcaminos Colon
Correcaminos Colon
Dragones de Don Bosco
Dragones de Don Bosco
Guatemala
Guatemala : Guatemala LMM
09:00
-
Forza
Forza
AMT
AMT
10:30
-
VNA
VNA
Halcones
Halcones
Japan
Japan : Japan Women's Basketball League
11:00
-
Ebara Vickies Women
Ebara Vickies Women
Chanson V Magic Women
Chanson V Magic Women
11:00
-
Yamanashi Women
Yamanashi Women
Toyota Rabbits Women
Toyota Rabbits Women
12:00
-
BB Albirex Niigata Rabbits Women
BB Albirex Niigata Rabbits Women
Toyota Antelopes Women
Toyota Antelopes Women
13:30
-
Hitachi Hitech Cougars Women
Hitachi Hitech Cougars Women
Denso Iris Women
Denso Iris Women
13:30
-
JOMO Sunflowers Women
JOMO Sunflowers Women
Aranmare Akita Women
Aranmare Akita Women
16:00
-
Fujitsu Redwave Women
Fujitsu Redwave Women
Aisin AW Wings Women
Aisin AW Wings Women
China
China : China Women's Basketball Association
12:30
-
ShangHai BaoShan Women
ShangHai BaoShan Women
Hebei Yingli Women
Hebei Yingli Women
15:00
-
Shanxi TianZe Women
Shanxi TianZe Women
SiChuan JinQiang Women
SiChuan JinQiang Women
17:30
-
Wuhan Sheng Fan Women
Wuhan Sheng Fan Women
Jiangsu Women
Jiangsu Women
20:00
-
Heilongjiang DaQing Nongshang Bank Women
Heilongjiang DaQing Nongshang Bank Women
Xinjiang Wojiang Women
Xinjiang Wojiang Women
Europe
Europe : Europe Basketball League
01:30
-
Anadolu Efes Istanbul
Anadolu Efes Istanbul
Winterthur F.C. Barcelona
Winterthur F.C. Barcelona
02:00
-
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
Crvena Zvezda Red Star
Crvena Zvezda Red Star
03:00
-
Alba Berlin
Alba Berlin
Ea7-Emporio Armani Milano
Ea7-Emporio Armani Milano
Czech
Czech : Czech Women's Basketball League
01:30
-
Trikala 2000 Women
Trikala 2000 Women
Chomutov Women
Chomutov Women
Latvia
Latvia : Latvijas Basketbola līga
01:30
-
BK Saldus
BK Saldus
Kekava
Kekava
Australia
Australia : Australia Women’s National Basketball League
14:00
-
Perth Lynx Women
Perth Lynx Women
Adelaide Link Lightning Women
Adelaide Link Lightning Women
14:00
-
Southside Women
Southside Women
Bendigo Spirit Women
Bendigo Spirit Women
Denmark
Denmark : Danish women's Basketball League
02:00
-
Falcon Women
Falcon Women
SISU Women
SISU Women
21:30
-
BK Amager Women
BK Amager Women
Aabyhoj IF Women
Aabyhoj IF Women
South Korea
South Korea : Korean Women's Basketball League
17:00
-
Hana 1Q
Hana 1Q
Woori Bank Wibee
Woori Bank Wibee
Thailand
Thailand : Thailand Basketball Super League
17:00
-
Bangkok Tiger
Bangkok Tiger
Duncan Toronto
Duncan Toronto
19:00
-
HiTech Bangkok City
HiTech Bangkok City
Thai General Equipment
Thai General Equipment
Venezuela
Venezuela : Venezuela Liga National Basketball
02:00
-
Cocodrilos
Cocodrilos
Falcon
Falcon
07:30
-
Spartans Distrito Capital
Spartans Distrito Capital
Trotamundos
Trotamundos
07:30
-
Guaiqueries
Guaiqueries
Guacharos Monagas
Guacharos Monagas
23:00
-
Broncos de Caracas
Broncos de Caracas
Centauros de Portuguesa
Centauros de Portuguesa
Belarus
Belarus : Belarus Basketball Super League
17:30
-
Tsmoki Minsk C
Tsmoki Minsk C
Tsmok Minsk II
Tsmok Minsk II
19:00
-
Rubon
Rubon
Impuls BGUIR
Impuls BGUIR
20:00
-
Brest
Brest
Gomel
Gomel
20:30
-
Sdushor Minsk
Sdushor Minsk
Grodno GrSU
Grodno GrSU
Sweden
Sweden : Swedish Women’s Basketball League
01:00
-
Lulea Women
Lulea Women
Uppsala Basket Women
Uppsala Basket Women
21:30
-
Norrkoping Dolphins Women
Norrkoping Dolphins Women
Visby Ladies Women
Visby Ladies Women
22:00
-
Helsingborg Women
Helsingborg Women
IK Eos Women
IK Eos Women
22:00
-
Umea Women
Umea Women
Alvik BBK Women
Alvik BBK Women
23:59
-
Marbo Basket Women
Marbo Basket Women
KFUM Ostersund Basket Women
KFUM Ostersund Basket Women
Turkey
Turkey : Turkey Women’s Basketball League
18:00
-
Galatasaray Women
Galatasaray Women
Nesibe Aydin Women
Nesibe Aydin Women
19:00
-
Cankaya Universitesi Women
Cankaya Universitesi Women
Izmit Belediyespor Women
Izmit Belediyespor Women
21:30
-
Fenerbahce Women
Fenerbahce Women
Antalya 07 Women
Antalya 07 Women
Russia
Russia : Russia Professional Basketball League
18:00
-
Neftekhimik Tobolsk
Neftekhimik Tobolsk
Tambov
Tambov
18:00
-
BARS-RGEU Rostov-na-Donu
BARS-RGEU Rostov-na-Donu
Chelbasket Chelyabinsk
Chelbasket Chelyabinsk
19:00
-
Cheboksary
Cheboksary
Dynamo Magnitogorsk
Dynamo Magnitogorsk
23:00
-
Novomoskovsk Tula Region
Novomoskovsk Tula Region
Dynamo Stavropol
Dynamo Stavropol
Russia
Russia : Russia Women's first league
18:00
-
Dynamo Kursk B Women
Dynamo Kursk B Women
Stavropolchanka Women
Stavropolchanka Women
18:00
-
Neftyanik Avangard Women
Neftyanik Avangard Women
Vologda Chevakaa Women
Vologda Chevakaa Women
19:00
-
UMMC Ekaterinburg 2 Women
UMMC Ekaterinburg 2 Women
Sparta K Vidnoje B Women
Sparta K Vidnoje B Women
22:00
-
Kazanochka Kazan Women
Kazanochka Kazan Women
Spartak St. Petersburg Women
Spartak St. Petersburg Women
Iceland
Iceland : Iceland Basketball Division 1
02:00
-
Fjolnir
Fjolnir
Skallagrimur
Skallagrimur
03:15
-
Sindri
Sindri
Haukar
Haukar
Spain
Spain : Spain LEB Plata
02:00
-
Akasvayu Girona
Akasvayu Girona
CB Penas Huesca
CB Penas Huesca
Greece
Greece : Greece A1 Women
20:00
-
PAOK Saloniki Women
PAOK Saloniki Women
Olympiakos Women
Olympiakos Women
22:45
-
Qianya Women Basketball Team
Qianya Women Basketball Team
Carlidia Esperez Women
Carlidia Esperez Women
Czech
Czech : Czech Liga1 Basketball League
02:00
-
Geofin
Geofin
Snakes Ostrava
Snakes Ostrava
02:00
-
Olomouc
Olomouc
Basketbal Svitavy
Basketbal Svitavy
02:00
-
Sokol Vysehrad
Sokol Vysehrad
USK Praha B
USK Praha B
02:30
-
Vysocina
Vysocina
Orli prostyov
Orli prostyov
02:30
-
Sokol Prazsky
Sokol Prazsky
Levharti Chomutov
Levharti Chomutov
03:00
-
BK Pardubice B
BK Pardubice B
JBC Brno 2
JBC Brno 2
03:00
-
Slavia Praha
Slavia Praha
Slavoj BK Litomerice
Slavoj BK Litomerice
Romania
Romania : Romanian Women's Liga Nationala Basketball
20:30
-
Cluj Napoca Women
Cluj Napoca Women
Municipal Targoviste Women
Municipal Targoviste Women
23:59
-
AC Triumf Botosani Women
AC Triumf Botosani Women
CS Teleorman Alexandria Women
CS Teleorman Alexandria Women
23:59
-
ACS KSE Targu Secuiesc Women
ACS KSE Targu Secuiesc Women
Galactica Brasov Women
Galactica Brasov Women
23:59
-
Municipal Targu Mures Women
Municipal Targu Mures Women
Rapid Bucuresti Women
Rapid Bucuresti Women
23:59
-
Icim Arad Women
Icim Arad Women
CS Phoenix Galati Women
CS Phoenix Galati Women
23:59
-
Agronomia Bucuresti Women
Agronomia Bucuresti Women
LMK SBC SF Gheorghe Women
LMK SBC SF Gheorghe Women
Russia
Russia : Russia Women's Basketball Premier League
21:00
-
Spartak Noginsk Women
Spartak Noginsk Women
Dynamo Moscow Women
Dynamo Moscow Women
22:00
-
SBSK BC Samara Women
SBSK BC Samara Women
Enisey Krasnoyarsk Women
Enisey Krasnoyarsk Women
Cyprus
Cyprus : Cyprus Apollon Limassol BC
22:00
-
Pizza Express Primetel Apollon
Pizza Express Primetel Apollon
Etha Encomi
Etha Encomi
23:59
-
ENAD Nicosia
ENAD Nicosia
Achilleas K
Achilleas K
Lithuania
Lithuania : Lithuania Nacionalinė Krepšinio Lyga
22:00
-
Gargzdu SC
Gargzdu SC
Kretinga
Kretinga
22:00
-
BC Telsiai
BC Telsiai
Silute
Silute
22:00
-
Vilkaviskio Perlas
Vilkaviskio Perlas
Palangakursie
Palangakursie
22:00
-
Vilniaus Perlas
Vilniaus Perlas
Mazeikiai
Mazeikiai
Qatar
Qatar : Qatar Basketball League
22:30
-
Al Sadd
Al Sadd
Al Gharafa
Al Gharafa
Sweden
Sweden : Sweden Superettan
02:00
-
Rig Mark
Rig Mark
Wetterbygden Stars
Wetterbygden Stars
Colombia
Colombia : Columbia Liga
01:00
-
Motilones del Norte
Motilones del Norte
Cimarrones del Choco
Cimarrones del Choco
03:30
-
Titanes de Barranquilla
Titanes de Barranquilla
Caribbean Storm Islands
Caribbean Storm Islands
Iceland
Iceland : Iceland Basketball League
02:15
-
UMFN Njardvik
UMFN Njardvik
Vestri
Vestri
03:15
-
U.M.F. Tindastoll
U.M.F. Tindastoll
IR Reykjavik
IR Reykjavik
04:15
-
Valur Reykjavik
Valur Reykjavik
Thor Thorl
Thor Thorl
04:15
-
K.R. Basket
K.R. Basket
Keflavik
Keflavik
Austria
Austria : Austria B Basketball League
02:30
-
Steiermark
Steiermark
Jennersdorf
Jennersdorf
Estonia
Estonia : Estonia and Latvia Basketball League
01:00
-
BC Rakvere Tarvas
BC Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev
Tallinna Kalev
23:00
-
Valmiera Glass Via
Valmiera Glass Via
BK Ogre
BK Ogre
Ecuador
Ecuador : Ecuador NL
07:00
-
Guerreros
Guerreros
Santa Maria
Santa Maria
09:00
-
C&C Manabi
C&C Manabi
Triple E-Uda
Triple E-Uda
All the scores,results,and schedules for today's Basketball games & matches.
All today's Basketball games with live score and final results, more than 200 matches found for today() on AiScore Basketball LiveScore. You can also get today Basketball finial scores result. AiScore also provides Basketball scores yesterday and tomorrow Basketball games.
imgalt
imgalt
imgalt