Basel U21
İsviçre
/ 3M€
Futbol Canlı Skor
İsviçre 1. Lig
Basel U21
Basel U21 transferleri 2026
Basel U21 Aktar
2026
Sami Başhaj
2026-09-06
KF Llapi
İmzalanan
Luca Buhlmann
2026-08-30
FC Siyah Yıldızlar Basel
İmzalanan
Yannick Marchand
2026-08-16
FC Rapperswil-Jona
İmzalanan
Robin Kamber
2026-07-23
BSC Eski Çocuklar
İmzalanan
Kevin Trondle
2026-07-19
Kriens
İmzalanan
Alexis Casadei
2026-07-06
Annecy
İmzalanan
Eliah Jordan
2026-07-05
Aarau
İmzalanan
daniel asiedu
2026-06-30
Free Player
Serbest bırakılan
agon rexhaj
2026-06-30
FC Basel 1893
İmzalanan
Yannick schweizer
2026-06-30
SV Muttenz
İmzalanan
loris schreiber
2026-06-30
FC Wil 1900
İmzalanan
Evann Senaya
2026-06-30
FC Basel 1893
İmzalanan
Gezim Pepsi
2026-06-30
Free Player
Serbest bırakılan
Cobel Sow Garcia
2026-06-30
Lausanne Ouchy
Kiralık
Renato Widmer D’Autilia
2026-06-30
FC Basel 1893
İmzalanan
Elia pecora
2026-06-30
Basel U19
İmzalanan
Alexis Casadei
2026-06-29
Annecy
Kiralık Anlaşmasının Sonu
loris schreiber
2026-06-29
FC Wil 1900
Kiralık Anlaşmasının Sonu
Erdin İsmaili
2026-06-29
Grasshopper II
Kiralık Anlaşmasının Sonu
Cobel Sow Garcia
2026-06-29
FC Rapperswil-Jona
Kiralık Anlaşmasının Sonu
Cobel Sow Garcia
2026-03-15
FC Rapperswil-Jona
Kiralık
Gjan ajdin
2026-03-09
Lugano U21
İmzalanan
Josip Bralic
2026-02-16
NK Rudes U19
İmzalanan
Noah Streit
2026-02-07
Neuchatel Xamax FCS
Kiralık Anlaşmasının Sonu
Mahamadou kanoute
2026-02-05
Yverdon
İmzalanan
giacomo koloto
2026-02-01
FC Basel 1893
İmzalanan
Jamal Camcı
2026-01-21
SV Muttenz
İmzalanan
Simon Caillet
2026-01-14
FC Sion
İmzalanan
Simon Caillet
2026-01-13
Concordia
Kiralık Anlaşmasının Sonu
Basel U21 istatistikler
Basel U21 Program
Basel U21 Aktar
Basel U21 Sonuçlar
Basel U21 Diziliş
Basel U21 En çok gol atanlar
Bugünkü Maçlar
FC Amical Saint-Prex vs Basel U21 tahmin
FC Amical Saint-Prex vs Basel U21 Canlı Skor
FC Amical Saint-Prex vs Basel U21 Başa Baş
FC Amical Saint-Prex vs Basel U21 Bahis Oranları
Bize Ulaşın
Hizmet kullanım şartları
Gizlilik politikası
Copyright @ 2026 OneScore | 18+ Gamble Responsibly
AiScore's Sports Data Provider