CSA 4-Day Franchise Series

Warriors vs Rocks Cap la cap general

  • Warriors
  • Rocks
  • Wins
  • 6
  • 7
  • Avg Runs
  • 237.8
  • 215.2
  • Max Runs
  • 400
  • 392
  • Min Runs
  • 127
  • 111
  • Batting 1st

    • Warriors
    • Rocks
    • Wins
    • 6
    • 7
    • Avg Runs
    • 225.1
    • 204.6
    • Max Runs
    • 400
    • 323
    • Min Runs
    • 127
    • 111
  • Batting 2st

    • Warriors
    • Rocks
    • Wins
    • 6
    • 7
    • Avg Runs
    • 12.8
    • 10.5
    • Max Runs
    • 166
    • 137
    • Min Runs
    • 166
    • 137

Record Head to Head

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Jordan Hermann (ZAF) 401.0
  • 2 Lubbe, Wihan (ZAF) 272.0
  • 3 Fortuin, Clyde 248.0
  • 4 Breetzke, Matthew (ZAF) 229.0
  • 5 von Berg, Shaun (ZAF) 217.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Lubbe, Wihan (ZAF) 162.0
  • 2 Jordan Hermann (ZAF) 150.0
  • 3 Matthew De Villiers 133.0
  • 4 Smuts, JJ (ZAF) 125.0
  • 5 Modiri Litheko 117.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Christopher Jayden King 333.3
  • 2 Dudgeon, Keith (ZAF) 210.0
  • 3 Mnyanda, Aphiwe 200.0
  • 4 Swanepoel, Beyers (ZAF) 164.3
  • 5 Matthew De Villiers 160.5

Best Average

  • # Player
  • 1 Lubbe, Wihan (ZAF) 272.0
  • 2 Jonker, Chris (ZAF) 104.0
  • 3 Malan, Janneman (ZAF) 103.0
  • 4 Matthew De Villiers 91.5
  • 5 Breetzke, Matthew (ZAF) 76.3

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Stuurman, Glenton (ZAF) 13.0
  • 2 Swanepoel, Beyers (ZAF) 10.0
  • 3 Mnyaka, Akhona (ZAF) 9.0
  • 4 Plaatjie, Siya (ZAF) 7.0
  • 5 Adams, Ferisco (ZAF) 6.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Stuurman, Glenton (ZAF) 13/334
  • 2 Swanepoel, Beyers (ZAF) 10/202
  • 3 Mnyaka, Akhona (ZAF) 9/320
  • 4 Plaatjie, Siya (ZAF) 7/111
  • 5 Gqamane, Ayabulela (ZAF) 6/60

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Rosier, Diego (ZAF) 1.7
  • 2 Adrian Gershin du Toit (ZAF) 2.0
  • 3 Siya Simetu (ZAF) 3.7
  • 4 Swanepoel, Beyers (ZAF) 4.1
  • 5 Viljoen, Hardus (ZAF) 4.4

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Christopher Jayden King 4.0
  • 2 Adrian Gershin du Toit (ZAF) 6.0
  • 3 JP King (ZAF) 9.0
  • 4 Ndwandwa, Tsepo (ZAF) 10.5
  • 5 Gqamane, Ayabulela (ZAF) 11.0

Ultimele 5 Warriors statistici ale meciurilor

ultimele 5 , Warriors Victorii 4 , Egaluri 0 , Înfrângeri 1 , Victorii: 80.00%

Ultimele 5 Rocks statistici ale meciurilor

ultimele 5 , Rocks Victorii 3 , Egaluri 0 , Înfrângeri 2 , Victorii: 60.00%
Record Head to Head

Echipele Warriors și Rocks au jucat 13 meciuri începând din 2022. Dintre acestea, Warriors a câștigat 6 meciuri (Media punctelor 237.8, Puncte maxime 400, Puncte minime 127), în timp ce Rocks a câștigat 7 meciuri (Media punctelor 215.2, Puncte maxime 392, Puncte minime 111).
În ultimele 5 meciuri, Warriors a câștigat 2, a pierdut 3, cu o medie de 262.2 puncte pe meci.
În ultimele 5 meciuri, Rocks a câștigat 2, a pierdut 3, cu o medie de 191.2 puncte pe meci.
Această pagină listează rezultatele directe dintre echipele Warriors vs Rocks, inclusiv cele mai mari victorii și înfrângeri dintre cele două părți, precum și statistici H2H în toate competițiile. Vă aflați pe o pagină unde puteți compara echipele Warriors și Rocks înainte de începerea meciului. Aici puteți compara ușor statistici pentru ambele echipe.
Statistici H2H pentru Warriors vs Rocks actualizate pe 2026/09/04 la 07:24.